ІІІ Науково-практична конференція "Розумовські зустрічі"
2 грудня в Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації проходитиме науково-практична конференція «Треті “Розумовські зустрічі”: влада та суспільство».
Обговорюватимуться питання розвитку державної служби України в умовах викликів сьогодення, проблеми децентралізації та територіальної реформи. Також планується порівняти світовий та вітчизняний історичний досвід державного управління.
У заході візьмуть участь науковці, освітяни, працівники органів державної влади та місцевого самоврядування міст Кемптена (ФРН), Гомеля (Білорусь), а також Чернігова, Києва, Львова, Сум, Запоріжжя, Дніпропетровська, Чернівців.
З учасниками науково-практичної конференції також зустрінуться в.о. голови Чернігівської обласної державної адміністрації Сергій Журман та голова Чернігівської обласної ради Микола Звєрєв.
Статті учасників конференції будуть надруковані у другому номері збірника наукових праць «Розумовські зустрічі».
Час проведення: 10.00 – 16.30.
Місце проведення: м. Чернігів, пр-т Миру, 43, (конференц-зал, 3 поверх).
Тел. для довідок: (0462) 676-052, (0462) 774-312, (067) 4617386.
Електронна пошта: chcppk@gmail.com
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:03
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення, 2 дорожньо-транспортні пригоди, 4 пожежі та 1 іншу подію. Внаслідок цих подій загинули 2 особи та 1 особа постраждала.
Громадські консультації в Чернігові: шлях до створення Хабу на базі КНП «Ветеранський простір» 10:37
30 червня у Чернігові відбулася громадська консультація щодо облаштування Хабу на базі комунального некомерційного підприємства «Ветеранський простір» Чернігівської міської ради.
Розпочато реєстрацію на щорічний забіг «Шаную Воїнів, біжу за Героїв України» 09:54
1 липня, стартувала реєстрація на щорічний патріотичний забіг «Шаную воїнів, біжу за Героїв України».
Співробітник поліції Чернігівщини Андрій Нестеренко виборов призові місця на двох ветеранських спортивних турнірах 09:33
Помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Андрій Нестеренко продовжує надихати прикладом незламності та сили духу.
У Михайло-Коцюбинській громаді ремонтують ліцей, обладнали центр життєстійкості й облаштовують безбар’єрні простори 09:02
На літніх канікулах у Михайло-Коцюбинському ліцеї триває ремонт, а в центрі надання соціальних послуг планують створити ветеранський простір – з тим, як живе громада, ознайомився начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус під час робочого візиту.