Презентація результатів всеукраїнського вимірювання Індексу публічності місцевого самоврядування
Громадянська мережа ОПОРА та Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень запрошують на презентацію результатів всеукраїнського вимірювання Індексу публічності місцевого самоврядування. Захід відбудеться у вівторок, 11 листопада, об 11:00 в приміщенні Дискусійного клубу "Експертна думка" (вул. Полуботка, 6а).
Протягом останніх чотирьох місяців представники Поліського фонду аналізували рівень відкритості, прозорості та підзвітності Чернігівської міської ради. Такі дослідження, ініційовані Львівським представництвом "Громадянської мережі ОПОРА", охопили усі обласні центри країни. Їх результати дозволили оцінити і порівняти публічність муніципалітетів в цілому, а також сформувати окремий рейтинг публічності міських голів, виконавчих органів та депутатського корпусу. В ході всеукраїнського вимірювання учасниками було подано більше 700 запитів на отримання публічної інформації і здійснено близько 400 моніторингових візитів.
Тож, під час заходу журналісти матимуть нагоду дізнатися, яка ж міська рада найпублічніша в Україні та яке місце в рейтингу зайняв Чернігів.
Контактна особа: Ольга Рись - 093 790 90 94.
Останні новини Чернігівщини
В Чернігівському районі під час пожежі загинули троє людей: поліція розслідує обставини трагедії 14:50
9 лютого до поліції надійшло повідомлення про пожежу в одному з домоволодінь в селищі Ріпки Чернігівського району.
У Чернігові викрито групу медиків, які оформлювали фіктивну непридатність до служби 14:47
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організованого злочинного угруповання медиків, які налагодили корупційну схему ухилення від мобілізації
Надзвичайні події в області за останню добу 11:43
Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію та 7 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж та 1 іншу подію. Внаслідок надзвичайної ситуації та небезпечних подій загинули 4 особи.
У 2025 році ПРООН допомогла Чернігівщині розчистити майже 14 тисяч тонн завалів 11:42
У минулому році розчистити майже 14 тисяч тонн завалів допомогла Чернігівщині Програма розвитку ООН (ПРООН). Організація за фінансування Уряду Японії провела демонтаж пошкоджених будівель, розчищення територій і сортування відходів у трьох громадах області. Зокрема, було охоплено 57 локацій в Чернігівській, Іванівській та Куликівській ТГ. При цьому демонтовано 46 будівель і розчищено 11 громадських просторів.
10 лютого: цей день в Україні і світі 08:48
День 1448 Російська агресія - Day 1448 Russian aggression