Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 3 грудня, 01:01:15

Круглий стіл "Проблеми державно-громадської протидії антиукраїнській інформаційній війні: де закінчується національна безпека і починається цензура"

11.11.2014   13:00Агенцiя

Голова Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі також візьме участь у засіданні "круглого столу" на тему "Проблеми державно-громадської протидії антиукраїнській інформаційній війні: де закінчується національна безпека і починається цензура", за участю керівництва області, представників УМВС України у Чернігівській області, СБУ, прокуратури Чернігівської області, Чернігівської філії концерну РРТ, засобів масової інформації, медіа-експертів та громадськості.
Під час заходу планується обговорити питання зміцнення інформаційної безпеки України та захисту права громадян України на якісний національний інформаційний простір; проблеми інформаційної безпеки та шляхи їх подолання в інформаційному просторі Чернігівщини; складові та загрози національної інформаційної безпеки України.

Початок заходу: 13:00 год.
Місце проведення: зал засідань облдержадміністрації №2.

Порядок денний засідання круглого столу
"Проблеми державно-громадської протидії антиукраїнській інформаційній війні: де закінчується національна безпека і починається цензура"

1. Пропозиції Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі щодо зміцнення інформаційної безпеки України та захисту права громадян України на якісний національний інформаційний простір.
Спікери: голова Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі В. Костицький.
Обговорення: обласна організація Національної спіли журналістів України, представники громадськості та ЗМІ.

2. Інформаційний простір Чернігівської області - проблеми інформаційної безпеки та шляхи їх подолання.
Спікери: начальник відділу співпраці зі ЗМІ Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА В. Сорокін
Обговорення: УМВС України у Чернігівській області, СБУ, прокуратура Чернігівської області, Чернігівська філія концерну РРТ, Чернігівська ОДТРК, представники громадськості та ЗМІ.

3. Складові та загрози національної інформаційної безпеки України. Гарантії психологічної безпеки населення під час зовнішньої інформаційної агресії. Формування системного підходу у розв'язанні проблем інформаційного суверенітету держави.
Обговорення: представники громадськості та ЗМІ, медіа-експерти, Чернігівський обласний військовий комісаріат.
 

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 505 нових випадків COVID-19

Виявлено 505 нових випадків COVID-19 16:57

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 2 грудня в області зафіксовано 505 нових випадків COVID-19.

Кабінет міністрів України не буде продовжувати карантин вихідного дня у грудні

Кабінет міністрів України не буде продовжувати карантин вихідного дня у грудні 14:17

Про це на засіданні повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

Що ми знаємо про Десну? 14 фактів

Що ми знаємо про Десну? 14 фактів 14:13

Чарівна Десна – це безцінний спадок, про який кожен з нас має дбати, аби зберегти для наступних поколінь.

Олена Костевич виборола бронзову нагороду міжнародних змагань з кульової стрільби Polish Open Kaliber

Олена Костевич виборола бронзову нагороду міжнародних змагань з кульової стрільби Polish Open Kaliber 12:46

Знана чернігівська спортсменка Олена Костевич виборола бронзову нагороду у вправі ПП-3 (гібридний фінал) на міжнародних змаганнях з кульової стрільби Polish Open Kaliber.

У Чернігові затвердили Програму підтримки дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, а також сімей з дітьми

У Чернігові затвердили Програму підтримки дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, а також сімей з дітьми 12:01

У Чернігові затвердили Програму розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, попередження дитячої бездоглядності та безпритульності, соціальної підтримки сімей з дітьми у місті Чернігові на 2021-2023 роки.