Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 5 грудня, 13:21:04

Долю премії Леха Валенси вирішать громадські організації

14.11.2014   17:00Агенцiя

14 листопада 2014 року у Чернігові відбудеться громадське обговорення на тему: Куди спрямувати премію Леха Валенси розміром 100 000 доларів?

Місце проведення: дискусійний клуб «Експертна думка»  (м. Чернігів, вул. Г.  Полуботка, 6а).
Початок заходу: 17.00
29 вересня, у Ґданську, представникам Євромайдану вручили премію Інституту Леха Валенси за розвиток демократії та проєвропейських зусиль українського народу.
У складі делегації, які були присутні на церемонії вручення премії, — Київський міський голова Віталій Кличко, співачка та громадська активістка Руслана, міністр культури Євген Нищук, радник Президента Ольга Богомолець, журналістка і громадський діяч Тетяна Чорновол, Міністр молоді і спорту Дмитро Булатов, колишній комендант Майдану і екс-секретар РНБО Андрій Парубій, лідер партії «Свобода» Олег Тягнибок.
Під час круглого столу, який відбувся в MAIDAN PREES 30 вересня, представники делегації оголосили початок громадських обговорень.
 З метою уникнення непорозумінь, представники делегації взяли на себе функцію контролю за прозорістю процесу та відповідності запропонованих рішень до ідеї премії.
Координаторами процесу виступають MAIDAN PREES та Громадський Сектор Євромайдану.
Громадські обговорення також пройдуть у наступних містах: Львів, Харків,  Одеса, Ужгород, Луцьк, Вінниця, Чернігів, Полтава, Херсон.

Регламент зустрічі:
17:00 – реєстрація ЗМІ
17:30 – 21:00 – сесія

Акредитація ЗМІ обов’язкова і проводиться за телефоном: 063 33 77 469 - Палькова Ольга
Більше інформації на сторінці: https://www.facebook.com/premiyavalensy

Останні новини Чернігівщини

ТОП 5 послуг для людей з інвалідністю від служби зайнятості

ТОП 5 послуг для людей з інвалідністю від служби зайнятості 08:55

Протягом січня-листопада 2025 року послугами Чернігівської обласної служби скористалися понад 1,3 тис. людей з інвалідністю.

До суду направлено справу трьох російських командирів, причетних до загибелі 20 людей у Чернігові 08:48

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направили до суду обвинувальний акт стосовно командира 35-ї окремої мотострілецької бригади 41-ї загальновійськової армії Центрального військового округу зс рф та двох підлеглих командирів батальйонних тактичних груп.

На Чернігівщині внаслідок ворожої атаки поранені двоє людей: поліція документує воєнні злочини росіян

На Чернігівщині внаслідок ворожої атаки поранені двоє людей: поліція документує воєнні злочини росіян 08:47

Вчорра вдень російська армія ударила безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.

 Агентство Enabel передало Чернігівському центру крові нову автівку і допоможе з ремонтом приміщення

Агентство Enabel передало Чернігівському центру крові нову автівку і допоможе з ремонтом приміщення 08:45

У Чернігові підписали меморандум між ОВА, Бельгійським агентство з міжнародного співробітництва Enabel, Центром крові і підрядником щодо капітального ремонту будівлі Центру. У проєкті також передбачена термомодернізація.

5 грудня: цей день в Україні і світі

5 грудня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1381 Російська агресія - Day 1381 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини