Тролейбусний маршрут "50 років ЧТУ" запрошує на екскурсію
8 листопада о 13:00 ініціативна група Чернігівського осередку ВМГО «Молодь Демократичного Альянсу» та інтернет-спільноти «Типовий Чернігів» запрошують всіх на святкування п’ятдесятої річниці Чернігівського тролейбусного управління.
У 1964 році в Чернігові вийшов на маршрут перший тролейбус, що слідував від Залізничного вокзалу до Районної лікарні на Бобровиці.
Саме тому активісти запрошують всіх бажаючих на екскурсію містом, що повністю повторить маршрут №1 тролейбуса.
На вас чекатиме:
- Розповідь про історію тролейбуса у Чернігові
- Коротка інформація про сучасне положення електротранспорту у світі
- Вікторина по історії міста
- Фотосушка та аукціон цікавих та рідкісних зображень.
Контактна особа : Микита (093 190 48 83)
Останні новини Чернігівщини
Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07
Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.
22 травня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.