Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 серпня, 08:39:50

Круглий стіл "Як голосуватимуть на спеціальних виборчих дільницях Чернігівщини?"

14.10.2014   11:00Агенцiя

14 жовтня об 11.00 у дискусійному клубі «Експертна думка» (вул. Полуботка, 6А) відбудеться обговорення практичних аспектів підготовки та проведення парламентських виборів 26 жовтня 2014 року на спеціальних виборчих дільницях Чернігівської області, сприяння вільному та прозорому волевиявленню соціально та інформаційно ізольованих виборців, в тому числі які голосуватимуть в пенітенціарних, медичних та соціально-медичних установах Чернігівської області.
В обговоренні візьмуть участь представники профільних органів влади, адміністрацій установ, при яких створені спеціальні виборчі дільниці, виборчих комісій, тощо.
На зустріч запрошуються представники ЗМІ та громадські активісти.

Організатори:
Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Чернігівське обласне відділення ВГО «Комітет виборців України»
Регіональний координатор зі зв’язків із громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Чернігівській області

Контакти:
Віктор Тарасов, Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Тел.: 625-381, моб.: 067-715-77-39

Останні новини Чернігівщини

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54

З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.

Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02

Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини