"Ми обираємо мир!"
Уважаемые друзья, приглашаем Вас 08.10.14 в 10.30 на необычную пресс-конференцию, посвященную городскому благотворительному фестивалю красоты и таланта "Мини Мисс и Мистер Чернигова 2014".
Тема пресс-конференции: "Ми обираємо мир!".
Необычная она будет тем, что в качестве и выступающих и журналистов у нас в основном будут дети!
А рассказать они хотят о своей инициативе.
Каждый год ребята собирают игрушки или вещи для малообеспеченных семей и передают через Троицкий Собор. В этом году, в связи с положением в стране, организаторы решили оказать помощь детям на освобожденных территориях зоны АТО. Они сделали специальную акцию "Дружба". Дети передают игрушки своим друзьям в Луганскую и Донецкую область. Все участники фестиваля написали "Письмо Дружбы", чтобы поддержать своих сверстников в этот трудный момент их жизни.
Специальным пропуском в театр на фестиваль станут школьные принадлежности для передачи их пострадавшим школьникам и помощь их семьям.
Дети будут задавать вопросы на тему "Ми Обираемо Мир!" - это продолжение акции. Начало акции было заложено 1 июня. Продолжением стало 17 августа, когда дети принимали участие в благотворительном концертном марафоне, где собранные средства были переданы Черниговскому Национальному батальону Украины.
Останні новини Чернігівщини
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв
На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16
Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.
Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14
У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.
«Армія відновлення» 16:12
Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.
Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03
У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.