“Стан роботи неврологічної служби Чернігівської області за 2011 рік. Епілепсія. Головний біль”
20 жовтня в м.Чернігові відбудеться науково-практична конференція на тему: “Стан роботи неврологічної служби Чернігівської області за 2011 рік. Епілепсія. Головний біль” для лікарів-неврологів, психіатрів, лікарів загальної практики – сімейної медицини за участю провідних фахівців України (Марценковський І.А. – ведучий науковий співпрацівник медико соціальних проблем Українського науково-дослідного інституту соціальної, судової психіатрії, Майкова Т.Н. – член Європейської федерації “Головная боль”, к.м.н.).
Місце проведення: “Навчально-методичний центр” профспілок, м.Чернігів, вул. Шевченка 105-а (“готель Профспілок”).
Початок конференції в 10.30 год.
Останні новини Чернігівщини
В області майже півтори сотні людей обстежилися в межах програми «Скринінг здоров'я 40+» 12:27
З початку цього року в Україні стартувала національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету та розладів ментального здоров'я «Скринінг здоров'я 40+». У Чернігівської області на сьогодні таке обстеження пройшли 144 людини, з яких 26 – медичні працівники.
Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі 11:07
Державне агентство розвитку туризму презентувало національну програму, яка формує новий погляд на мандрівки Україною «Подорож до себе. Шляхи відновлення». Програма впроваджується за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України у співпраці з ГО «Бренд Юкрейн».
У Чернігові відкрили економічний Хаб на базі Ветеранського простору 10:59
Чернігів отримав новий простір для розвитку підприємництва та економічної самореалізації.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:54
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
8 квітня: цей день в Україні і світі 10:22
День 1504 Російська агресія - Day 1504 Russian aggression