Урочисте відкриття нового гімнастичного сезону в Чернігові
Міська Федерація художньої гімнастики запрошує всіх бажаючих на урочисте відкриття нового гімнастичного сезону в Чернігові, у рамках якого заплановано відбір дівчаток віком 4-6 років у групи початкової підготовки з гімнастики.
Захід відбудеться 14 вересня у приміщенні загальноосвітньої школи №19 (вул. Мстиславська, 76). Початок об 11-й годині.
Заняття з художньої гімнастики проводитимуться:
група №1 – вул. Мстиславська, 76, у приміщенні загальноосвітньої школи №19, тренер Степаненко Юлія Олександрівна, майстер спорту з художньої гімнастики, тел. 093-863-18-23, тренер Алексєєва Катерина Ігорівна, тел. 093-741-22-45;
група №2 – вул. Одінцова, 14-а, у приміщенні спеціалізованої школи з поглибленим вивченням іноземних мов №36, тренер Кликова Анна Андріївна, тел. 063-344-41-50.
Старший тренер Чернігівської області з художньої гімнастики, тренер міжнародної категорії Бориско Юлія Петрівна, тел. 099-215-92-12, 067-659-15-90.
Останні новини Чернігівщини
Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30
На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.
В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43
Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.
Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12
2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.
Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10
Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:18
Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.