Презентація Громадського телебачення Чернігова
8-го вересня у дискусійному клубі "Експертна думка" (вул. Полуботка, 6А) відбудеться прес-конференція з нагоди презентації Громадського телебачення в Чернігові.
Участь у прес-конференції беруть Роман Скрипін, Юлія Банкова, Сергій Зосименко та команда Громадського.
Громадське розкаже про цікаві проекти, плани і нові перспективи незалежного медіа.
Запрошуємо всіх представників ЗМІ на зустріч.
Місце проведення: Дискусійний клуб «Експертна думка» (вул. гетьмана Полуботка, 6А).
Час: 11:00.
Контактна особа: Ірина Бабчук, тел. 093-567-89-38
Останні новини Чернігівщини
Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59
Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.
У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів 12:42
У Чернігові поліцейські затримали місцевого мешканця, який налагодив збут автоматичної зброї, боєприпасів та ручних гранат. Зловмиснику загрожує до 7 років позбавлення волі.
Біатлоністки Чернігівщини — бронзові призерки командного заліку чемпіонату України та володарки дев’яти медалей 12:36
З 22 до 28 лютого у селі Тисовець Львівської області відбувся чемпіонат України з біатлону серед ДЮСШ та СДЮШОР.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:31
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.