Фотосушка до Дня Незалежності
24 серпня з 14:00 на Алеї Героїв буде проходити фотосушка до Дня Незалежності! Після завершення, всі фото, що не знайшли господаря - будуть відправлені у Вінницю!Щоб вже за тиждень порадувати жителів Вінниці, а вінницькі доробки стануть окрасою нашого міста.
Тематика? - Покажи нам свою Україну.
Забув правила? Нагадуємо :
1. Дізнався про СУШКУ - розкажи друзям!
2. Бери їх всіх в оберемок та друкуй відібрані фотки. Та не скупись - це твій шанс ПОКАЗАТИ себе у фотографії та побачити інших.
3. Напиши побажання або ж послання на зворотному боці фотографії тому, хто поцупить твою фотокарточку.
4. Прояви фантазію: фотографуй що заманеться, оформляй фотку по-своєму, відступи від шаблонів. Креатив тільки вітається!
5. І головне правило - не дотримуватись жодних правил!
Останні новини Чернігівщини
Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0: від усвідомлення – до дій 11:43
Проєкт “Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0” – це простір, створений для підтримки дівчат 14-16 років із різних куточків України у розвитку лідерських навичок, розуміння себе та світу навколо.
СБУ викрила на Чернігівщині підпалювача, який на замовлення рф знищив військове авто та намагався втекти за кордон 11:33
Контррозвідка Служба безпеки викрила на Чернігівщині зловмисника, який за вказівкою куратора з рф знищив військовий автомобіль, що використовувався для забезпечення підрозділів Сил оборони України та намагався втекти з країни.
У січні 2026 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 946 мільйонів гривень податків та зборів 11:30
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень 2026 року надійшло 946 млн грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 111 млн грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
Можливості для розвитку: що пропонує громадам Чернігівщини «U-LEAD з Європою» у 2026 році 10:20
Команда Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Чернігівській області представила головам громад регіону результати роботи за 2025 рік та окреслила нові можливості співпраці у 2026 році. Під час зустрічі йшлося про навчальні програми, консультаційну підтримку та нові ініціативи для розвитку громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:35
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.