Як проблеми безпритульних тварин вирішується у м. Чернігові?
В середу, 13 серпня о 14:00 в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади та місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ і організацій, аудиторія №1 (проспект Миру, 43) відбудеться засідання за «круглим столом» на тему:
«16 серпня — Міжнародний день безпритульних тварин. Як проблеми безпритульних тварин вирішується у м. Чернігові?»
Круглий стіл проводиться у рамках місячника гуманного відношення до безпритульних тварин за участі представників Чернігівської міської ради, міжрайонної прокуратури з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері, експертів та представників громадськості.
Організатор — Громадська рада при Чернігівській обласній державній адміністрації.
До порядку денного ввійшли такі питання:
• результати моніторингу, проведеного Громадською радою щодо виконання Програми охорони тваринного світу, регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами у м. Чернігові на 2011—2015 роки;
• оцінка виконання міської Програми охорони тваринного світу, регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами у м. Чернігові на 2011—2015 роки та Правил утримання собак та котів у м. Чернігові;
• інформаційно-просвітницькі заходи щодо гуманного відношення до безпритульних тварин, проведені в рамках місячника, ініційованого Громадською радою до Міжнародного дня безпритульних тварин;
• Український та міжнародний досвід вирішення проблеми захисту безпритульних тварин;
• виконання вимог Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження» від 21 лютого 2006 року № 3447-ІV, нормативно-правових актів органами місцевого самоврядування та правоохоронними органами щодо регулювання чисельності та гуманного поводження з тваринами.
До участі у засіданні за «круглим столом» запрошуються представники ЗМІ.
Контактна особа: Седячко Валентина Миколаївна, тел. (093) 0314296
Останні новини Чернігівщини
Атака дронів на Чернігів: є влучання в адмінбудівлі та постраждалі 12:04
У центрі Чернігова зафіксовано влучання безпілотного літального апарата в адміністративну будівлю. Про це повідомляє міська військова адміністрація.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:59
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж.
Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07
У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.
14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00
День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.