Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 17 квітня, 08:18:16

Робоча зустріч з питань програм інвестування і пільгового кредитування

10.07.2014   11:00Агенцiя

10 липня, у четвер, у Чернігівській обласній державній адміністрації відбудеться робоча зустріч керівників Департаменту інвестиційного розвитку та капітального будівництва облдержадміністрації, районних державних адміністрацій, очільників служб, відповідальних за питання житлово-комунального господарства та екології, з представниками інвестиційного фонду НЕФКО в Україні.
На зустрічі керівництвом фонду будуть презентовані програми інвестування і пільгового кредитування, що надаються НЕФКО в Україні, наведено конкретні приклади реалізованих проектів, а також будуть надані відповіді на запитання учасників.
Початок заходу: 11:00 год.
Місце проведення: зала №1 обласної державної адміністрації.
Контактний телефон: (0462) 93-40-82, (063) 608-11-11.

Довідково: НЕФКО — Північна екологічна фінансова корпорація — була створена в 1990 році п’ятьма країнами Північної Європи: Данією, Ісландією, Норвегією, Фінляндією і Швецією. Корпорація здійснює пільгове кредитування невеликих проектів з енергозбереження у комунальному секторі — для шкіл, дитячих садків, лікарень, спортивних споруд, вуличного освітлення в Україні.
За програмою «Чисте виробництво» НЕФКО надає кредитування для фінансування проектів з модернізації виробництва, що дозволяють отримати як екологічний, так і економічний ефект.

Останні новини Чернігівщини

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16

Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.

 Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини»

Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14

У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.

«Армія відновлення» 16:12

Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.

Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03

У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини