Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 3 березня, 20:21:12

Відкриття VIII традиційного літнього наметового табору "Піднебесся"

04.07.2014   17:33Агенцiя

7 липня, в понеділок, голова обласної ради Микола Звєрєв візьме участь у відкритті VIII традиційного літнього наметового табору «Піднебесся», розташованого біля с. Малий Дирчин Городнянського району.

До відпочинку у літньому наметовому містечку, яке очільник обласної публічної влади взяв під свій патронат, запрошені члени організації «Відрада», скаути та учні середніх класів міста Києва, школярі Городні та Чернігова.

Початок урочистого відкриття табору о 10.00.

Запрошуються зацікавлені ЗМІ.

Довідково:
З питань участі у урочистому відкритті звертайтесь до начальника ЛНТ «Піднебесся» Козлова Олексія Олександровича, телефон для оперативного зв’язку: 063 -393 -30 -56.

Останні новини Чернігівщини

Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59

Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.

У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів

У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів 12:42

У Чернігові поліцейські затримали місцевого мешканця, який налагодив збут автоматичної зброї, боєприпасів та ручних гранат. Зловмиснику загрожує до 7 років позбавлення волі.

Біатлоністки Чернігівщини — бронзові призерки командного заліку чемпіонату України та володарки дев’яти медалей

Біатлоністки Чернігівщини — бронзові призерки командного заліку чемпіонату України та володарки дев’яти медалей 12:36

З 22 до 28 лютого у селі Тисовець Львівської області відбувся чемпіонат України з біатлону серед ДЮСШ та СДЮШОР.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:31

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.