Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 11 лютого, 21:11:40

Круглий стіл до Дня працівника природно-заповідної справи

07.07.2014   14:30Агенцiя

Департамент екології та природних ресурсів Чернігівської обласної державної адміністрації повідомляє, що до Дня працівника природно-заповідної справи 7 липня о 14.30 в залі засідань Департаменту відбудеться засідання за «круглим столом» за адресою: м. Чернігів, вул. Малясова, 12, ІІІ поверх. У засіданні передбачено участь заступника голови облдержадміністрації.
До участі в заході запрошуються представники Державної екологічної інспекції у Чернігівській області, Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства, Ічнянського та Мезинського національних природних парків, регіонального ландшафтного парку «Міжрічинський», зацікавлені представники громадськості та громадських організацій, регіональних ЗМІ та всі бажаючі.
З запитаннями щодо розвитку, стану заповідної справи на території області тощо звертатись за тел.: (04622) 4-91-58, або на електронну адресу: press@eco23.gov.ua.

Останні новини Чернігівщини

 На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організатора та двох його спільників, які вчиняли підпали ресторанів в Чернігові

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організатора та двох його спільників, які вчиняли підпали ресторанів в Чернігові 19:57

Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо організатора та двох його спільників, які скоїли підпали ресторанів в Чернігові.

Енергостійкість бізнесу в дії…

Енергостійкість бізнесу в дії… 16:55

Кафе «Городок» у прифронтовому Новгороді-Сіверському — приклад того, як родинна справа розвивається навіть у непрості часи. Наприкінці минулого року кафе зробило важливий крок уперед — розширило послуги з приготування їжі завдяки гранту за програмою «Власна справа», яку адмініструє державна служба зайнятості.

Бронза чемпіонату України: Вікторія Прачик — серед призерок юніорських змагань з лижних гонок 13:47

З 05 до 09 лютого у селі Яворів Львівської області проходив Чемпіонат України з лижних гонок серед юніорів, юніорок та молоді (U-23).

Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону

Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону 13:44

Українцям, які перебували у полоні, або ж родинам тих, хто досі залишається у російській неволі держава надає соціальну, правову та фінансову підтримку. Нижче розповідаємо про виплати, які можуть отримати звільнені з полону та родини полонених.

Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа»

Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа» 12:54

Відкрити бізнес з нуля в наш час – завдання не з легких. А для матері-одиначки, яка сама відповідає і за дитину, і за завтрашній день, це може здаватися майже неможливим.