Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 січня, 18:47:37

Голова Вірменської громади Чернігівської області Самвел Мовсесян розповість про братні стосунки вірменського та українського народів

01.07.2014   15:00Агенцiя

1 липня, о 15.00, у КМЦ «Інтермеццо» (Чернігів, вул. Шевченка, 9) відбудеться прес-конференція голови вірменської общини Чернігівської області Самвела Мовсесяна та радника секретаря РНБО Олександра Ясенчука.
Під час прес-конференції Самвел Генріхович розповість про допомогу вірменською громадою Збройним силам України, життя вірмен у сучасній Україні, про багатовікову дружбу двох народів вірмен та українців та провокації з боку третіх сил.
Довідка: у літописах зазначено, що київські князі активно залучали вірменських воїнів для захисту східних кордонів власної держави від кочівників. «Києво-Печерський Патерик» згадує вірменського лікаря, який лікував Володимира Мономаха.
Чисельність вірменів в Україні зросла протягом XII–XV століть в результаті міграції вірмени які рятувалися від монгольської навали. Невеликі вірменські громади були засновані в центральній Україні, включаючи Київ, і західних регіонах — Поділлі та Галичині.
У 1267 році Львів став центром вірменської єпархії.
В окремих містах України був вірменський суд, на чолі якого стояв вірменський війт (представник адміністративної влади).
Нині в україні проживає близько 500 тисяч вірмен, написав у мережі міністр внутрішніх справ  Арсен Аваков, який каже про себе «Я українць, і я вірменин».
Позаминулого тижня, невідомі поширили по Чернігову листівки, нібито-від «Правого Сектору» у яких поширили неправдиві відомості про те, що серед «боевиков есть чеченцы и армяне».
«Правий сектор» спростовував інформацію, що є автором цих листівок. В ті ж дні у Чернігові невідомі поширювали газету терористів «Новороссия».
Контакти: Олександр Ясенчук (063) 236-18-03

Останні новини Чернігівщини

2 500 доларів США за «небойову» службу: повідомлено про підозру посадовцю ТЦК та СП 14:21

Чернігівською спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу 8 управління ДВКР СБ України повідомлено про підозру офіцеру мобілізаційного відділення одного з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на Чернігівщині у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 368 КК України (пособництво в одержанні службовою особою неправомірної вигоди).

Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою

Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою 10:26

З 28 січня 2026 року тролейбусні маршрути № 8 та № 11 відновлюють роботу за звичною схемою руху.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

28 січня: цей день в Україні і світі

28 січня: цей день в Україні і світі 09:23

День 1435 Російська агресія - Day 1435 Russian aggression

У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20

27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини