Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 січня, 22:20:45

Колектив Чернігівської митниці підводить підсумки діяльності установи за 2011 рік

12.01.2012   13:00Агенцiя

12 січня у приміщенні Чернігівської митниці відбудеться нарада з підведення підсумків діяльності установи протягом 2011 року. Нараду будуть проводити директор Департаменту організації митного контролю та оформлення, член колегії Державної митної служби України Сьомка С.М., начальник Чернігівської митниці Іванов О.В.

До участі у заході запрошені Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Хоменко В.М., прокурор Чернігівської області  Мірошниченко С.С., прокурор м. Чернігова Карась В.М., начальник УСБУ у Чернігівській області Кріпак В.В., начальник УМВС у Чернігівській області Михайлик О.Г., голова Державної податкової адміністрації у Чернігівській області Осипенко В.В., начальник Чернігівського прикордонного загону Бабюк В.Б.

Початок заходу о 13 годині 12.01.2012 за адресою: м. Чернігів, проспект Перемоги, 6.

Останні новини Чернігівщини

Торік на Чернігівщині не зафіксовано випадків африканської чуми свиней

Торік на Чернігівщині не зафіксовано випадків африканської чуми свиней 17:14

Епізоотична ситуація по інфекційних захворюваннях у галузі тваринництва Чернігівської області на початок 2022 року залишалась стабільною і контрольованою, що свідчить про значний обсяг профілактичних заходів, здійснених фахівцями Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини протягом минулого року.

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху 13:05

На базі Західного реабілітаційно-спортивного центру в селі Яворів Львівської області у період з 18 по 22 січня 2022 року відбувся чемпіонат України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху.

 Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни»

Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни» 12:59

На сайті Чернігівської облдержадміністрації розміщена брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни». Це стислий посібник з порадами, як захистити себе під час небезпечних подій.

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно 12:51

1 лютого в Україні розпочинається кампанія зі щеплення дітей від поліомієліту. Її перший етап охопить дітей віком від 6 місяців до 6 років, які пропустили вакцинацію за Національним календарем, і триватиме три тижні.

Зміна імені – популярна послуга юстиції

Зміна імені – популярна послуга юстиції 12:44

У 2021 році на теренах Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми)відділами державної реєстрації актів цивільного стану було зафіксовано більше тисячі звернень про зміну прізвища, імені або по батькові.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини