Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 червня, 23:46:55

Виставка живопису Єгора Анцигіна "В активному пошуку"

13.06.2014   17:00Агенцiя

Выставка будет представлена 13.06 на Зеленой Сцене. 17.06 - 30.06 будет экспонирована в полном объеме в Черниговском художественном музее им. Григория Галагана.

«В активном поиске»

Эта выставка - итог нескольких лет скитаний по городам и стилям в поисках истины.
Человеку, решившему называться художником и посвятить себя искусству, приходится быть твердым, чтобы не потерять свое лицо, и, одновременно, пластичным, дабы развивать свои представления об искусстве. Так как искусство- величина не абсолютная, что «правильно», а что «неправильно» художник определяет, согласуя со своим персональным эстетическим видением, споря с реальностью и ежедневно доказывая себе и окружающим свое право на существование.
Егор находится в постоянном поиске мотивов для своих полотен, пластических решений и новых сюжетов.
На данной выставке представлены работы 2012-2014гг, выполненные на пленэрах и в стенах мастерской.

Егор Анцыгин
Родился 16.07.1989 в г. Днепропетровске
2006-2009 - учился в Днепропетровском художественном училище, в мастерской Г.Чернеты
2009 - поступил в НАИИиА, мастерская монументальной живописи. Учился у профессоров: В. Бариновой-Кулебы, В. Выродовой-Готье, А. Соловья, И.Пилипенко, А.Цугорко.
В мастерской Н. Стороженко учится сейчас на 5 курсе .
2014 - посещает курс современного искусства при Школе Визуальных Коммуникаций
2009-2014 - участник многих Всеукраинских выставок и конкурсов.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині майже 267 тис. пацієнтів отримали ліки проти серцево-судинних захворювань за програмою “Доступні ліки” 15:25

“Доступні ліки” – це програма, за якою українці з хронічними захворюваннями можуть отримувати необхідні ліки та медичні вироби безоплатно або з частковою доплатою. Їх вартість напряму аптеці відшкодовує Національна служба здоров’я України. Програма дозволяє зменшити фінансове навантаження на пацієнтів та збільшити доступність ліків.

Конфлікт “двовладдя” в Чернігові: яку участь в цьому приймають локальні медіа 15:18

Низка чернігівських медіа та пабліків в соціальних мережах вже понад півтора роки втягнута у протистояння між Чернігівськими міською радою та міською військовою адміністрацією. Це відображається на матеріалах видань, які присвячені висвітленню позицій сторін. Хто на чиєму боці, - розбираємося у цьому блозі.

Директорка центру реабілітації ветеранів Ксенія Возніцина: “Невидиме поранення потребує лікування так само, як і фізичне”

Директорка центру реабілітації ветеранів Ксенія Возніцина: “Невидиме поранення потребує лікування так само, як і фізичне” 15:11

Психічні травми у військових та цивільних, постраждалих від війни, — проблема масштабна, яка не зникне після завершення бойових дій. Радше варто очікувати, що насліки невидимих поранень тільки посилюватимуться та набуватимуть інших проявів. На цьому наголошує директорка Центру психічного здоровʼя та реабілітації ветеранів “Лісова поляна” Ксенія Возніцина.

Від фізичної до продовольчої безпеки: начальник ОВА відвідав Бахмацьку громаду 15:05

Свій робочий візит до Бахмацької ТГ начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус у супроводі начальника Ніжинської РВА Григорія Ковтуна та голови громади Павла Шимка розпочав із одного з навчальний закладів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини