Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 11 квітня, 00:45:39

Діти з вадами сядуть на драконів

02.06.2014   11:00Агенцiя

Дуже нетрадиційний «День здоров’я» відбудеться 2 червня в Чернігівській спеціалізованій школі І-ІІ ступенів, що діє на базі школи-садка №55. «Особливих» учнів цієї школи, котрі мають різноманітні вади (в тому числі ДЦП, затримка психічного розвитку, затримка мовлення тощо), запросив на базу за пішохідним мостом через Десну директор дитячо-юнацької спортивної школи №1 Сергій Романчук.
За словами Сергія Романчука, на цих діток чекають різноманітні активні ігри на свіжому повітрі на зразок «веселих стартів», а після відповідного інструктажу вони візьмуться за весла та «осідлають» човен-дракон. Спортсмени готують для них і пригощання – рибну юшку. До речі, такий командний вид спорту як драгонбот набуває все більшої популярності в нашому місті. Ним захоплюють і дорослі, і діти.
За словами завуча з виховної роботи спеціалізованої школи для дітей з вадами Оксани Приступи, загалом у «Дні здоров’я» 2 червня візьмуть участь близько 30 дітей, а також їхні батьки та педагоги. Початок заходу – об 11.00.
Контактний номер: Сергій Романчук (067-73-28-170).

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27

У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05

Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:24

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23

Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини