Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 квітня, 22:27:43

Молитва за Україну, мир і спокій

24.05.2014   11:40Агенцiя

Запрошуємо всіх небайдужих на МОЛИТВУ ЗА УКРАЇНУ, МИР І СПОКІЙ!!!
24 ТРАВНЯ 2014 р., ОБ 11.40, БІЛЯ КАТЕРИНИНСЬКОЇ ЦЕРКВИ
Помолись за Україну! За Мир і Спокій!
Молитва замість зброї!!!
Об’єднання замість розбрату!!!
Мир і Спокій замість війни і ненависті!!!

Чотири сторони світу, чотири символічних місця України (Чернігів, Одеса, Харків та гора Хом’як в Івано-Франківській області ) об’єднають нас у спільній молитві  за Мир і Спокій замість війни і ненависті!!!
З ініціативи відомої співачки та діяча Майдану Руслани Лижичко та з допомогою благодійного фонду «Український світанок» 24 травня 2014 року одночасно в чотирьох основних та в десятках інших міст відбудеться Всеукраїнський спільний молебен за Мир та Спокій в Україні. В прямому ефірі буде одночасно транслюватись молебен, з чотирьох символічних точок України на Сході, Заході, Півдні та Півночі. Трансляція почнеться о 12:00, коментуватиметься ведучими на 3 мовах: англійська, російська, українська – та транслюватиметься по всьому світу. Весь світ зможе молитись разом з нами за МИР.
Одночасні молитви пройдуть у Сан Пауло (Бразилія), Нью Йорку (США), Торонто (Канаді), Мюнхені (Німеччина), Відні (Австрія), Брюселі (Бельгія), в Польші, Англії та інших місцях Світу.
«В Чернігові, що представлятиме Північ, Спільний молебен «Молись за Україну» відбудеться поряд з одним з найвизначніших місць Чернігова – Катерининською церквою. На захід запрошено представників різних конфесій, які разом з сотнями чернігівців будуть молитись під відкритим небом за мир та спокій, об’єднання та прощення в нашій рідній країні» - говорять організатори акції Медичний загін самооборони та громадський рух «Вільний Чернігів».

За додатковою інформацію звертайтесь
0631559767 - Наталія Воскресенська - Відповідальна за захід
0633377469 - Ольга Палькова - інформ.підтримка
063-7062660 - Ірина Черенько - загальні питання

Останні новини Чернігівщини

Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43

Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.

 Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39

За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.

Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37

Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».

Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36

Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:28

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини