Ірина Фаріон проведе зустрічі у Чернігові
21 травня 2014 року народний депутат від Всеукраїнського об'єднання "Свобода", відомий мовознавець Ірина Фаріон зустрінеться з мешканцями міст Ніжин та Чернігів.
У Ніжині зустріч відбудеться в міському Будинку культури. Початок о 15:00;
Зустріч у Чернігові розпочнеться о 18:00 у приміщенні Департаменту агропромислового розвитку за адресою: просп. Миру, 14.
Прес-служба Чернігівської обласної організації
ВО «Свобода»
Останні новини Чернігівщини
На Коропщині поліцейські виявили двох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного спʼяніння 17:21
Під час патрулювання на території Коропської громади правоохоронці виявили двох водіїв, які кермували в стані алкогольного сп’яніння.
У Чернігові відкрили виставку на честь загиблих працівників культури області 16:39
Від сьогодні в Обласному історичному музеї ім. Василя Тарновського експонується виставка, присвячена пам’яті працівників культури, які загинули в російсько-українській війні.
Зливав нечистоти в яр: на Чернігівщині викрили факт забруднення земель 16:17
Поліція Новгород-Сіверщини розслідує факт забруднення землі відходами