Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 квітня, 13:09:58

Відкриття виставки мистецької династії Саєнків "Із кореня родового"

16.05.2014   15:00Агенцiя

16 травня о 15-00 в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана з нагоди 115-річчя від дня народження Олександра Саєнка відбудеться відкриття виставки мистецької династії Саєнків «Із кореня родового».
На виставці будуть представлені твори народного художника України Олександра Саєнка(1899-1985), а також роботи заслуженого діяча мистецтв Ніни Саєнко (1944 р.н.) та художниці декоративного мистецтва Лесі Майданець-Саєнко (1969 р.н.). 

В експозиції будуть представлені вибійки, килими, гобелени, інкрустації та аплікації соломкою, батик, декоративні тарелі, олійний та темперний живопис.

Роботи представлені на виставці датовані 1925-2014 рр. Вони надані родиною Саєнків, а також належать Чернігівському обласному художньому музею імені Григорія Галагана та Чернігівському історичному музею імені Тарновського.

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини