До міжнародного дня музеїв Військово-історичний музей запрошує
12:00. Відкриття виставки «Європейський костюм XV–XX століть» з колекцій Київського національного університету технологій і дизайну та Чернігівського історичного музею імені В.В. Тарновського.
18:00. Показовий виступ членів історико-етнографічного клубу «Полісся».
18:30 – 19:00. «Спробуй сам» – майстер-клас з військових змагань.
19:00 – 20:00. Музична програма.
Музей працюватиме з 9 до 20 години.
Вхід вільний. Фотографування в експозиціях музею 10 грн.
Додаткова інформація за телефоном 390-40.
Останні новини Чернігівщини
Маємо залучати молодь до прийняття рішень у громадах: Іван Ващенко – на зустрічі з юнаками та юнками 12:44
Минулої суботи заступник голови ОДА Іван Ващенко зустрівся з активною молоддю регіону. Захід під назвою «Молодь і влада: зустріч без краваток» відбувся в обласному молодіжному центрі та був присвячений Дню Гідності та Свободи.
Митрополит Епіфаній звершив Божественну літургію в Катерининському соборі Чернігова 12:42
Предстоятель Православної Церкви України, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній сьогодні перебував у Чернігові.
Троє постраждалих – армія рф продовжує атакувати місто Чернігів 12:26
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом воєнного злочину (ч. 1 ст. 438 КК України).
“Любов карпатських гір” у філармонійному центрі 12:24
Вечір у звичайному карпатському селі. Люди збираються на вечорниці — співають, хоровод водять, веселяться.
Валерій Власенко виборов бронзу чемпіонату Європи з паранастільного тенісу в Швеції 12:23
З 20 до 25 листопада у шведському місті Хельсінборг відбувається чемпіонат Європи ITTF European Para Championships 2025.