Драма "Відьма"
Четвер, 08 травня 19:00
«Відьма» – це драма жінки, таємні пристрасті, фатальне кохання, відчуття духовної, психологічної порожнечі і відчаю. В основу вистави «Відьма» увійшли не лише ця поема Т. Г. Шевченка, а й уривки з його творів «Марина», «Ми заспівали, розійшлися…», «Лічу в неволі дні і ночі», «Ми восени такі похожі», «Якби мені, мамо, намисто» та інші. У музичному ряді вистави використані давньоукраїнські мелодії ХVІІІ-го сторіччя, молебень та канони із музичної збірки «До тебе, Пречиста, піднімаю руки…», а також українські та циганські народні пісні, різдвяні колядки. Але найголовнішим у виставі є пристрасне Шевченкове слово, поетичні образи, напруженість сюжету, трагічний розвиток подій, які вирують не гірше Шекспірівських трагедій.
Місце проведення: Чернігівський обласний академічний український музично–драматичний театр імені Т. Г. Шевченка
Для довідок: (0462) 699-360 (каса)
e-mail: meamp@ukr.net
Останні новини Чернігівщини
У коледжі й профтехи області почала надходити комп’ютерна техніка від Латвії 12:37
Традиційно передачу обладнання забезпечили представники асоціації «Brunotava», що є надійним та постійним партнером Чернігівщини другий рік поспіль.

Аудит бюджету Ріпкинської селищної територіальної громади: потенціал для підвищення спроможності громади 12:17
В Управлінні Північного офісу Держаудитслужби у Чернігівській області проведено чергову робочу зустріч з керівництвом Ріпкинської селищної територіальної громади щодо обговорення результатів державного фінансового аудиту бюджету цієї громади. Дослідженням охоплено період з 01.01.2021 по 31.12.2024.

«Армія відновлення» на Чернігівщині: з початку року видано майже 6 тисяч направлень на суспільно корисні роботи 12:15
До таких робіт залучають безробітних, яким не вдалося знайти роботу за фахом, а також внутрішніх переселенців. На оплату їхньої праці з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття спрямовано понад 42 млн грн.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 5 пожеж.
На Конгресових слуханнях Чернігівщина поділилася досвідом просторового планування в громадах 12:12
Представники Чернігівщини онлайн доєдналися до Конгресових слухань. Цього разу мова йшла про просторове планування в територіальних громадах. Це ключовий інструмент управління розвитком територій громад.