"Молитовний Майдан"
«Молитовний Майдан Ніжина» існує в місті вже кілька місяців, з тих самих пір, коли люди зрозуміли, що ситуацію в Києві може врятувати лише молитва.
Кожень день священники кількох конфесій збираються вечорами разом з ніжинцями, в центрі міста, щоб разом помолитися про мир і спокій в державі.
Активісти “Молитовного Майдану Ніжина” запрошують Вас взяти участь у спільному патріотичному «флеш-мобі» (або по-нашому — заході) за мир, злагоду та єдність України. 2-го травня о 10.00 годині збираємося на вул. Гоголя біля меморіалу «Небесної сотні», щоб пов'язати на огорожі стрічки кольорів прапору України і разом заспівати наш державний гімн.
Засвідчимо свою громадянську позицію мирними, ненасильницькими діями!
Останні новини Чернігівщини
Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії! 15:09
Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії!
Надзвичайні події в області за останню добу 10:07
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.
“Jazz-Куліса” до Міжнародного дня джазу 09:13
В останній день квітня світова спільнота відзначає Міжнародний день джазу. У межах творчого проєкту Чернігівського обласного філармонійного центру “Jazz-Куліса” джаз-бенд “BissQuit” 28 квітня 2026 року представив глядачам яскраву і видовищну концертну програму, присвячену цьому дню.
Поліція розслідує кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з твариною в Чернігові 09:10
28 квітня до поліції надійшло повідомлення про те, що в одному з мікрорайонів Чернігова виявлено вбиту собаку.
Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів 09:09
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із австрійськими парламентарями і дипломатами. У складі делегації – представники різних політичних сил, а також – посольства. Гості відвідали Ягідне. Показали їм і наслідки російських ударів по Чернігову.