Відеоконференція "Фінансово-економічні механізми здійснення європейської інтеграції України"
Зустріч з українським науковцем, експертом Іваном Розпутенком на тему «Фінансово-економічні механізми здійснення європейської інтеграції України» відбудеться 17 квітня в приміщенні Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів. В режимі веб-зв’язку участь в обговоренні також зможуть взяти представники громадськості, науковці, державні службовці Чернігова, Чернівців, Запоріжжя, Луцька, Херсона.
Завідувач кафедри економічної політики Національної академії державного управління при Президентові України, доктор наук з державного управління, професор, заслужений діяч науки і техніки України Іван Розпутенко висловить свою думку щодо напрямів розвитку України, реалізації нею потенціалу незалежної держави, торгівельно-економічного співробітництва, основних аспектів Угоди про асоціацію між Україною та ЄС та її впливу на українську економіку.
Ця тематична зустріч організовуватиметься Сіверським інститутом регіональних досліджень спільно з Чернігівським центром європейської інформації, Товариством «Український Народний Дім в Чернівцях» та Чернігівським центром перепідготовки та підвищення кваліфікації за підтримки проекту «Дні Європи-2014. Діалоги про цінності».
Початок заходу: об 11.00, місце проведення – пр.-т Миру, 43, ЦППК.
Останні новини Чернігівщини
Грантова підтримка агробізнесу: актуальні програми та особливості їх реалізації на Чернігівщині 10:54
Цього року, як і в попередні, агропромислові виробники Чернігівської області або ж ті, які лише планують реалізувати себе в цій сфері, можуть скористатися державною допомогою. Якою саме – розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Олег Крапивний.
Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню 10:37
Під час робочого візиту в Гончарівську громаду начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус зосередив увагу на проєктах місцевого комунального підприємства.
Незаконна порубка лісу на понад 1 млн грн – судитимуть лісника на Прилуччині 10:03
Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно в.о. лісничого районного агролісогосподарства за фактом пособництва незаконній порубці дерев та їх перевезенні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 246 КК України).
Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education 10:19
Управління освіти Чернігівської міської ради зробило стартегічний крок у цифровій трансформації галузі — підписано меморандум про співпрацю з офіційним партнером Google for Education в Україні.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:47
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.