Ланцюг Єднання у Чернігові
План події «Ланцюг Єднання» на 12 квітня 2014 року
1. 12.00 збір, на заздалегідь обраному місці по маршруту.
2. До 14.00 формуємо «Ланцюг Єднання». Розтягуємось... :)
3. О 14.00 беремося за руки та співаєм гімн України.
4. Після, по бажанню, і хто як вміє, здійснюємо спільну молитву за МИР.
5. Подальші дії пропонується присвятити різноманітним творчим проявам учасників Ланцюга Єднання, присвячених Єднанню і Миру!
6. О 15.00 офіційно подія закінчується.
7. На подію берем із собою гарний настрій, національну символіку, посмішку, гарячий чай, бутерброды, зелений колір також вітається - це колір миру, різноманітні творчі прояви та ініціативи учасників події вітаються і підтримуються.
8. Все, що відбувається, знімаєм самостійно на фото і відео, знімаєм самі себе і тих хто поряд. Викладаємо в соц.мережі і на ютуб. Буде що нащадкам показати :)!

Ланцюг Єднання – це подія, що відбувається шляхом САМООРГАНІЗАЦІЇ!!!
Останні новини Чернігівщини
Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22
26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.
«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18
«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.
Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12
Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.
Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52
У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.
27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50
День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression