Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 грудня, 20:13:21

Комедія про ... сенс існування

08.04.2014   19:00Агенцiя

Вівторок, 08 квітня 19:00
«КОМЕДІЯ ПРО НЕЩАСЛИВОГО СЕЛЯНИНА, ЙОГО ЖІНКУ МЕЛАШКУ, ЄВРЕЯ ДАВИДА І ЧОРТА, ЯКИЙ ВТРАТИВ СЕНС ІСНУВАННЯ»

Комедія на 1 дію

П’єсу з такою назвою створив білоруський драматург Володимир Рудов за «Камедыі» К. Марашевського та «Птушкі шчастя» Ф. Аляхновича. Переклад з білоруської на українську мову – Тетяна Шумейко.

В основу п’єси покладено білоруський фольклор і народні вертепні інтермедії. Відбувається суперечка між Селянином і Чортом. Перший стверджує, що на місці Адама він не вдався б до гріха, не чіпав би те яблуко у райському саду, тоді усі люди жили б у раю. Вони побилися об заклад стосовно того, що балакучий Селянин для свого добробуту не зможе нічого зробити путящого, навіть цілу годину помовчати. Перші два рази Селянина спокушають до розмов Жінка та Єврей, і Чорт пробачає йому, забираючи до пекла замість нього цих двох, і дає йому ще один шанс дотриматись слова. Але і втретє Селянин не витримує умов закладу і програє Чорту. Селянин, втративши рідних і друзів, зрозумів, що йому немає для чого жити на цьому світі. Він визнає свою провину перед життєвими спокусами і погоджується прийняти покарання, тим самим спокутуючи свої гріхи.

Місце проведення: Чернігівський  обласний академічний український музично–драматичний  театр імені  Т. Г. Шевченка
Для довідок: (0462) 699-360 (каса)
e-mail: meamp@ukr.net

Останні новини Чернігівщини

Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році

Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році 11:36

У 2025 році військовослужбовці з Чернігівщини можуть скористатися державною програмою доступного житла «єОселя» на оновлених умовах.

На Чернігівщині судитимуть підприємця за несплату понад 4,6 мільйона гривень податків 10:39

Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо підприємця, який організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму в понад 4,6 мільйона гривень.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 6 осіб постраждали.

17 грудня: цей день в Україні і світі

17 грудня: цей день в Україні і світі 08:56

День 1393 Російська агресія - Day 1393 Russian aggression

Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37

Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини