Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 25 травня, 08:20:42

Міс Туризм Чернігів

04.04.2014   18:00Агенцiя

Место: Городской Дворец Культуры
Время: начало в 18.00
Дата: 4 апреля, 2014
Ежегодный имиджевый фестиваль - конкурс красоты, таланта и туризма «Мисс Туризм Чернигов», уже приковавший к себе взгляды гостей нашего города, во втором сезоне становится еще более масштабным и фееричным событием года. Фестиваль-конкурс проходит в рамках открытия туристического сезона в Чернигове. Суперфинал фестиваля-конкурса проводится согласно разработанному сценарию с элементами шоу-программы. Фестиваль-конкурс проводится с целью содействия развитию туризма в Чернигове.

Останні новини Чернігівщини

За неправдиве повідомлення про замінування особу засудили до 4 років ув’язнення

За неправдиве повідомлення про замінування особу засудили до 4 років ув’язнення 08:05

Чотири роки ув’язнення просив прокурор для уродженця Городнянського району області, якого обвинувачували у неправдивому повідомленні про замінування.

За добу поліція вилучила з незаконного обігу ручну гранату і майже три сотні набоїв

За добу поліція вилучила з незаконного обігу ручну гранату і майже три сотні набоїв 07:52

В результаті профілактичних заходів, спрямованих на припинення незаконного обігу зброї і вибухівки, правоохоронці вилучили в різних частинах області значну кількість боєприпасів.

25 травня - День філолога

25 травня - День філолога 07:40

Філологія одна з найцікавіших наук, яка включає в себе цілу сукупність наукових напрямків, що вивчають нашу багату культурну спадщину, виражену як в літературній творчості, так і в мовній культурі.

Цікаві факти про алое

Цікаві факти про алое 12:22

Популярна сьогодні кімнатна рослина алое вера бере свій початок з середземноморського регіону. Сьогодні в світі понад двісті видів цих рослин, які в природі зустрічаються в сухих та дуже жарких кліматичних умовах.