Відкриття виставки живопису, графіки та колажу Дмитра Куровського "Дістанемось берега"
29 березня о 17-00 в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбудеться презентація проекту Дмитра Куровського "Дістанемось берега"(mixed media, графіка, живопис, колаж).
Дмитро Куровський народився в 1971 році у Чернігові. Закінчив Харківський інститут мистецтв. Живе та працює в Чернігові. Музикант, художник, лідер музичного мультимедійного проекту Фоа-Хока.
Інтерес Дмитра Куровського до малювання ще з дитинства був викликаний музикою. Слухаючи у 80-і роки заборонені західні радіостанції, він познайомився з іншою культурою, захопився рок-музикою. Ці музичні враження, тоді ще підліток, переніс на папір. Так виникла серія образів – реальних та уявних рок-ідолів...
Це захоплення з роками тільки підсилювалося: концерти Фоа-Хока в Україні і за кордоном, знайомства з видатними особистостями – музикантами, художниками, поетами, надихали до створення нових робіт. Насьогодні їх налічується більше двохсот. Зараз мистець працює в таких напрямках і стилях, як: psychedelic urban-art, neo pop-art, abstract, art-brut, експериментує з новими техніками, які об’єднують арт, музику та абстрактний дизайн. Роботи Дмитра Куровського (графіка, колажі та об’єкти дизайну) знаходяться в приватних колекціях України, Німеччини, Іспанії , Росії та США.
В даній експозиції проекту “Дістанемось берега” представлені головним чином роботи 2013 - 2014-го років. Тут можна побачити портрети відомих діячів музики, субкультури XX та XХI століття, відчути подих свободи та віяння урбаністичного мистецтва сьогодення. Більшість робіт експозиції “Дістанемось берега” торкаються найболючіших тем та проблем суспільства наших днів. Це - своєрідний симбіоз жаху, сліз , болю та сподівань на краще. Усі ці рефлексії пов’язані зі складними процесами, котрі відбуваються в Україні та світі.
Також Дмитро Куровський представить серію робіт, присвячених легендарній “Midi Free Studio”, якій незабаром виповнюється 20 років. Ця експериментальна студія відома своїм поступальним яскравим творчим процесом і є частиною історії української музики та образотворчого мистецтва. Відомий київський DJ Boochyaman присвятить цій події свій музичний сет.
Останні новини Чернігівщини
Доступ до послуг за будь-яких умов: про Індекс цифрової трансформації громад та Starlink – на брифінгу в ОВА 16:44
На національній платформі «Дія.Цифрова громада» працює унікальний інструмент – Індекс цифрової трансформації, який дозволяє в режимі реального часу вимірювати рівень цифровізації громад України.
На Чернігівщині триває декларування зброї: поліція нагадує громадянам про необхідність обов’язково задекларувати знайдену або отриману вогнепальну зброю та боєприпаси 16:19
Поліція інформує: декларування раніше знайденої або отриманої вогнепальної зброї звільняє людину від кримінальної відповідальності за її незаконне зберігання та надає право законно залишити зброю в себе.
Новгород-Сіверські поліцейські затримали торгівця наркотиками 15:28
Оперативники та слідчі Новгород-Сіверського райвідділу поліції викрили незаконну діяльність 55-річного зловмисника, який систематично займався збутом наркотичних засобів. Зловмисника поміщено до ізолятора тимчасового тримання.
Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 14:47
На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.
Учень з Чернігівщини виборов призове місце на Всеукраїнській олімпіаді з математики 14:18
Молодь Чернігівщини вкотре демонструє незмінне прагнення до підкорення нових наукових висот.