Концерт-презентація випускників Чернігівського музичного училища імені Л.М. Ревуцького 2014 року
30 березня о 14-00 в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбудеться концерт-презентація випускників Чернігівського музичного училища імені Л.М. Ревуцького 2014 року(скрипка, альт, віолончель, контрабас).
Керівник проекту – заслужений діяч мистецтв України А.М. Данилевський.
У програмі: твори українських і зарубіжних композиторів.
Партія роялю: викладачі Чернігівського музичного училища імені Л.М. Ревуцького Т.Г. Ісхакова, Л.Б. Каушанська, Л.М. Берестовська
Вхідна плата – 10 грн.
Тел.77-46-16, 64-70-06
Адреса музею: м.Чернігів, вул. Горького, 6
Останні новини Чернігівщини
Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями 13:06
Про можливості інтелектуальної власності йшлося під час чергової онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».
Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43
28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.
Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40
В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.
СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30
Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.
Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29
Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.