Інтернет-конференція голови Чернігівської обласної ради Миколи Звєрєва
26 березня о 12.00 годині відбудеться інтернет-конференція голови Чернігівської обласної ради Миколи Звєрєва.
Протягом години в режимі онлайн на інтернет-ресурсі дискусійного клубу “Експертна думка» http://edumka.com голова облради відповідатиме на запитання журналістів та усіх зацікавлених громадян.
Вже зараз користувачі мережі Інтернет можуть звернутися до Миколи Звєрєва із своїми запитаннями, попередньо зареєструвавши їх в коментарях на сайті експертного клубу (http://www.politika.cn.ua чи http://edumka.com) або на сторінці клубу в мережі Фейсбук.
Останні новини Чернігівщини
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.
На Чернігівщині ярими культурами засіяно майже 80% від запланованого 12:27
Аграрії області нарощують темпи сівби: під ярими культурами – 826,7 тис. га. Це становить майже 80% від запланованих обсягів.
Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:16
Оперативники Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний місцевий мешканець. Зловмисника затримали. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:14
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій а саме: 1 випадок загибелі на водних об’єктах та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.