У Чернігівському національному педагогічному університеті імені Т.Г.Шевченка відбудеться щорічна безкоштовна УНІВЕРСІАДА
У Чернігівському національному педагогічному університеті імені Т.Г.Шевченка відбудеться щорічна безкоштовна УНІВЕРСІАДА.
Ти маєш можливість перевірити свій рівень підготовки до ЗНО та пройти тестування з української мови та літератури,
а також з одного з перелічених нижче предметів:
математики, фізики, хімії, біології, географії, історії України, англійської мови.
Завантаж анкету та надішли заповнену форму на e-mail universiada2014@ukr.net або принеси за адресою вул. Шевченка, 30А, кімнати 302, 304, 306.
Анкети приймаються до 10 березня 2014 року
Дата та час проведення: 15 березня 2014 року, 10:00
Останні новини Чернігівщини
Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 17:47
За підрахунками служби зайнятості, з початку року (січень-травень)статус безробітного мали 8 тисяч мешканців області.
Начальник поліції Чернігівщини Володимир Тимошко відзначив за самовіддану і професійну службу вибухотехніків 15:40
Сталева витримка, зосередженість, виважені дії і відповідальність за життя кожного, хто поруч – це щоденна служба вибухотехніків поліції Чернігівської області.
Ще 100 дітей із Чернігівщини поїхали на відпочинок у межах проєкту «Карпатська зміна» 15:18
13 червня в табір до Чернівецької області вирушила ще сотня школярів із Чернігівщини.
Простір для життя і відновлення: громади Чернігівщини навчалися планувати розвиток територій з урахуванням сучасних викликів 14:34
Другий етап регіональних експрес-навчань, організованих в межах діяльності Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, відбувся сьогодні у Чернігові.
Уряд ініціював додаткову фінансову підтримку для прифронтових регіонів 14:11
Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко й керівник Офісу Президента України Кирило Буданов провели нараду щодо підтримки прифронтових територій. У ній узяли участь представники уряду, Офісу Президента, депутати Верховної Ради та начальники обласних військових адміністрацій.