Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 лютого, 12:04:15

Відкриття виставки живопису, скульптури та графіки "Не вмирає душа наша, Не вмирає воля"

07.03.2014   12:00Агенцiя

7 березня о 12-00 в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана з нагоди 200-річчя від Дня народження Т.Г.Шевченка відбудеться відкриття виставки живопису, скульптури та графіки «Не вмирає душа наша, Не вмирає воля».
Виставка репрезентує оригінальні офорти Тараса Шевченка «Судня рада» та «Старости», художні твори його сучасників та послідовників – Костянтина Трутовського, Василя Штернберга, Андрія Маркевича, Конона Юшкевича-Стаховського, Аполлона Мокрицького. А також відомих сучасних митців – Феодосія Гуменюка, Петра Басанця, Григорія Васягіна, чернігівців Володимира Ємця та Анатолія Шкурка. Відвідувачі зможуть ознайомитися зі скульптурними роботами, виконаними у техніках шамоту, дереворізьблення, мідьогальваніки.
Вперше експонуються твори художників Володимира Мацка «Седнівська церква», Василя Мешкова «Ревель», Василя Лопати «Останній промінь» та ін.
Загалом, на виставці предствлено близько 50-ти експонатів, датованих 1839-2007 роками.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані в області за минулу добу 14:06

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 3 пожежі.

 Є злочин, є вирок, а чи буде покарання?

Є злочин, є вирок, а чи буде покарання? 13:57

«Злочин-вирок-покарання» – узагальнена послідовність кримінального провадження. Змінити цей алгоритм може лише вичерпний перелік винятків, визначений чинним законодавством.

Прокуратурою вжито заходи у сфері культурної спадщини

Прокуратурою вжито заходи у сфері культурної спадщини 13:53

Прилуцькою окружною прокуратурою встановлено факт протиправної бездіяльності відділу освіти, культури та спорту Парафіївської селищної ради Прилуцького району, що полягає у неподанні до органу охорони культурної спадщини вищого рівня пропозиції про занесення об'єкта культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам'яток України щодо об’єкта культурної спадщини – поселення «Петрушівка - 1» 1 тис. до н.е. (охоронний № 7266-Чр), який занесений до переліку щойно виявлених об’єктів культурної спадщини Чернігівської області.

Лосі, козулі, дикі кабани: як чернігівець Олександр Михайлов ловить диких тварин на фотопастку 10:28

Лосі, козулі, дикі кабани, бобер та різні птахи потрапляють до фотопасток чернігівця Олександра Михайлова. Він — засновник клубу екстремального відпочинку та два роки займається таким хобі як фотополювання. Чи безпечне таке заняття та як зробити фото диких тварин у лісі – читайте далі.

Атрошенко назвав виконувача обов'язків міського голови та розповів як працюватиме міська влада Чернігова 10:23

1 лютого міського голову Чернігова Владислава Атрошенка відсторонили від відповідної посади строком на один рік. Таке рішення 1 лютого ухвалив Львівський апеляційний суд під час розгляду апеляції на рішення Яворівського районного суду, який 7 грудня 2022 року на рік заборонив міському голові Чернігова Владиславу Атрошенку обіймати свою посаду.