Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 19 квітня, 05:17:02

Виставка "Образ Тараса Шевченка у творчості видатних художників"

05.03.2014   12:00Агенцiя

5 березня о 12.00 у Національному архітектурно-історичному заповіднику «Чернігів стародавній» (на Валу в приміщенні Колегіуму) з нагоди 200-річчя з дня народження одного з найвідоміших поетів і художників України — Т. Шевченка — вперше в Чернігові відбудеться відкриття унікальної виставки «Образ Тараса Шевченка у творчості видатних художників» з фондів Національного музею Т. Шевченка. Її винятковість полягає в тому, що в експозиції представлені оригінали картин відомих українських та російських художників ХІХ—ХХI ст. (зокрема, С.І. Васильківського, М.П. Глущенка, В.М. Гонтаріва, М.Г. Дерегуса, І.С. Марчука, І.Й. Тартаковського, К.О. Трутовського, І.Ю. Рєпіна, О.І. Шупляка та ін.), об’єднаних спільною «шевченківською» тематикою. На виставці представлено близько 30 портретних зображень Кобзаря.

Останні новини Чернігівщини

Традиційна кухня: 7 українських страв квітня

Традиційна кухня: 7 українських страв квітня 12:36

Для нашого регіону характерна велика кількість рослинної їжі. Українська кухня — це варіння, тушкування, запікання, смаження, пряження.

Смачні рецепти вихідного дня: сирна паска

Смачні рецепти вихідного дня: сирна паска 12:19

За два тижні Великдень. А отже, варто продумувати страви, які будете готувати. Пропонуємо рецепт сирної паски, що традиційно готується на свято Великодня.

Гороскоп на наступний тиждень з 19 по 25 квітня

Гороскоп на наступний тиждень з 19 по 25 квітня 11:50

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на наступний тиждень з 19 по 25 квітня 2021 року

18 квітня - Міжнародний день пам’яток та історичних місць

18 квітня - Міжнародний день пам’яток та історичних місць 10:14

Цей День встановлений в 1983 році Асамблеєю Міжнародної ради з питань охорони пам’ятників і визначних місць (ІКОМОС), створеної при ЮНЕСКО. Відзначається з 18 квітня 1984 року.