Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 листопада, 15:08:27

Міжнародна відеоконференція "Сприйняття Тараса Шевченка за межами України"

27.02.2014   14:00Агенцiя

Міжнародна відеоконференція «Сприйняття Тараса Шевченка за межами України» буде проведена 27 лютого в рамках відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

Метою заходу, організованого Чернігівським центром перепідготовки та підвищення кваліфікації, є обмін думками щодо рецепції образу Кобзаря та його творчості за межами України.

В рамках заходу передбачається обговорення сприйняття образу, творчості Т.Шевченка як в тих країнах, в яких він безпосередньо бував, так і в тих, які мають опосередковане відношення до Кобзаря (спілкування з друзями-вихідцями з цих країн, поширення творчого доробку, наявність потужної української діаспори тощо); вшанування пам’яті Тараса Шевченка (найменування вулиць, культурних об’єктів, проведення різноманітних заходів тощо), значення творчого доробку Тараса Шевченка для країн-учасників конференції; інші історико-культурологічні та політичні аспекти, дискусійні моменти, можливі кроки держави України та її громадськості для поширення знання про Тараса Шевченка у світі.

Планується включення представників таких країн як: Польща, Казахстан, Росія, Естонія, Румунія, Бразилія, США.

До участі у заході запрошуються науковці, викладачі, аспіранти, студенти гуманітарних і художньо-творчих спеціальностей, журналісти, представники громадськості та всі ті, кого цікавить зазначена тематика.

Початок заходу: 27 лютого о 14.00.

Місце проведення: аудиторія №3 Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації, пр-т Миру, 43.

Тел. для довідок: 676-052, 067-461-73-86.
 

Останні новини Чернігівщини

29 листопада 2023 року відбулося відкриття безпечного простору для жінок та дівчат «Рівна серед рівних» 15:07

Це простір, де жінки та дівчата можуть зустрічатися одна з одною, об’єднуватися, отримувати індивідуальну психологічну та соціальну допомогу.

Перекриття руху автотранспорту по вул. Зеленій продовжили до 30 грудня 15:05

Перекриття руху автотранспорту по вул.Зеленій від вул. Гончої до прибудинкової території будинку №8 по вул. Зеленій триватиме до 20:00 год. 30 грудня.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:25

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 4 дорожньо-транспортні пригоди та 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 16 осіб постраждали.

Управління транспорту рекомендує пасажирам безготівковий розрахунок за проїзд

Управління транспорту рекомендує пасажирам безготівковий розрахунок за проїзд 09:23

Пасажирам громадського транспорту управління транспорту Чернігівської міської ради рекомендує обирати безготівковий спосіб розрахунку за проїзд.

Розтратила півмільйона гривень, що призначалися на соціальні виплати та пенсії: поліція відкрила кримінальне провадження 09:19

Поліцейські розслідують факт розтрати коштів співробітницею одного з відділень поштового зв’язку в Чернігівському районі. Гроші призначалися на соціальні виплати та пенсії місцевих мешканців.