Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 вересня, 13:02:22

Міжнародна відеоконференція "Сприйняття Тараса Шевченка за межами України"

27.02.2014   14:00Агенцiя

Міжнародна відеоконференція «Сприйняття Тараса Шевченка за межами України» буде проведена 27 лютого в рамках відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

Метою заходу, організованого Чернігівським центром перепідготовки та підвищення кваліфікації, є обмін думками щодо рецепції образу Кобзаря та його творчості за межами України.

В рамках заходу передбачається обговорення сприйняття образу, творчості Т.Шевченка як в тих країнах, в яких він безпосередньо бував, так і в тих, які мають опосередковане відношення до Кобзаря (спілкування з друзями-вихідцями з цих країн, поширення творчого доробку, наявність потужної української діаспори тощо); вшанування пам’яті Тараса Шевченка (найменування вулиць, культурних об’єктів, проведення різноманітних заходів тощо), значення творчого доробку Тараса Шевченка для країн-учасників конференції; інші історико-культурологічні та політичні аспекти, дискусійні моменти, можливі кроки держави України та її громадськості для поширення знання про Тараса Шевченка у світі.

Планується включення представників таких країн як: Польща, Казахстан, Росія, Естонія, Румунія, Бразилія, США.

До участі у заході запрошуються науковці, викладачі, аспіранти, студенти гуманітарних і художньо-творчих спеціальностей, журналісти, представники громадськості та всі ті, кого цікавить зазначена тематика.

Початок заходу: 27 лютого о 14.00.

Місце проведення: аудиторія №3 Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації, пр-т Миру, 43.

Тел. для довідок: 676-052, 067-461-73-86.
 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові повідомляють про замінування медзакладів 10:16

У Чернігові надійшли повідомлення про замінування медичних закладів.

Рятувальники Чернігівщини щоденно нагадують громадянам правила безпеки життєдіяльності

Рятувальники Чернігівщини щоденно нагадують громадянам правила безпеки життєдіяльності 10:04

Мінна безпека, правила поводження під час перебування в екосистемах - основні теми бесід, які проводять співробітники районних підрозділів ГУ ДСНС України у Чернігівській області під час рейдових відпрацювань на території населених пунктів Чернігівщини

Кого шукають роботодавці Чернігівської області?

Кого шукають роботодавці Чернігівської області? 10:02

Не секрет, що через воєнну агресію вакансій на Чернігівщині поменшало. Проте бізнес поступово оживає і заявляє про потребу в кадрах. Тож на кого є попит у роботодавців вже сьогодні?

У Прилуцькому районі діти відсвяткували день народження по-дорослому: один з гостей потрапив до лікарні

У Прилуцькому районі діти відсвяткували день народження по-дорослому: один з гостей потрапив до лікарні 09:50

Останнім часом збільшилася кількість отруєнь молодих людей алкогольними напоями.

«Єврейська громада в історії Чернігова» - з інформацією на цю тему жителі та гості міста познайомилися під час екскурсії

«Єврейська громада в історії Чернігова» - з інформацією на цю тему жителі та гості міста познайомилися під час екскурсії 09:43

За яких обставин у Чернігові утворилася єврейська громада? Який відсоток населення вони складали в ХІХ ст. та в яких сферах були задіяні? Які будівлі нашого обласного центру з’явилися завдяки євреям? Де розташовувалися місцеві синагоги раніше, а де нині? Який внесок зробили місцеві євреї в економіку, освіту, культуру Чернігова?