Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 лютого, 07:22:26

Круглий стіл "Майбутнє України" за участю науковців Чернігівщини, присвячений врегулюванню суспільно-економічної кризи

25.02.2014   14:00Агенцiя

25 лютого о 14.00  в дискусійному клубі «Експертна думка» відбудеться круглий стіл, мета якого  обговорення стратегії та тактики нових ефективних форм соціальної та економічної взаємодії людей і колективів, суспільства і влади; визначення універсальної моделі соціальних та економічних відносин; започаткування широкого обговорення способів подолання суспільних проблем і стратегічного планування за участю науковців як незалежних експертів.
До обговорення запрошені:
К.ф.н., проф. Градобик М.С.
Д.фарм.н., проф. Демченко А.М.
К.б.н. Демченко Н.Р.
Д.ф.н., проф. Колесник О.С.
К.п.н., доц. Колесник О.М.
Д. і.н., проф. Лепявко С.А.
Викл. Лісогор Т.М.
Викл. Сущов О.Б.
Асп. Терещенко О.
Асп. Ярошенко О.
Викл. Довгопол Є.
Асп. Житніков О.В.  та ін.
 
Запрошуються зацікавлені представники ЗМІ!

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:00

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

26 лютого: цей день в Україні і світі

26 лютого: цей день в Україні і світі 08:59

День 1464 Російська агресія - Day 1464 Russian aggression

Анатолій Миколайович Степаненко із Срібнянської громади — Герой України. Посмертно. 16:44

Найвище звання та орден «Золота Зірка» присвоїв своїм Указом Президент Володимир Зеленський. Документ підписаний 24 лютого 2026 року, в четверту річницю повномасштабної війни.

П’ятнадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо власної малолітньої доньки 16:13

Ніжинський міський суд Чернігівської області виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо його доньки. Чоловік проведе за гратами 15 років.

На Чернігівщині росіяни продовжують атаки мирного населення: поліцейські задокументували воєнний злочин 15:22

Вчора ввечері росіяни поцілили дроном по території домогосподарства в одному з сіл Новгород-Сіверського району – поранення зазнав неповнолітній хлопчик, який в цей час був на подвір’ї. Дитину госпіталізували до лікарні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини