Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 21:22:39

Акція "Вимагаємо безумовного звільнення політв’язнів!"

11.02.2014   11:00Агенцiя

11 лютого 2013 року в 11:00 у приміщенні Деснянського районного суду м. Чернігова (пр. Перемоги, 141) відбудеться розгляд справи № 750/527/14 про притягнення активіста Чернігівського Євромайдану, Станіслава Васильовича Тавлуя, до адміністративної відповідальності  за ст. 173 КУпАП.
Запрошуємо вас висвітлити дану подію та надати цій справу широкого розголосу серед громадськості.
Нагадаємо, що 25 листопада 2013 року, вперше в Україні, за ініціативи посадових осіб міської влади за участю 60-70 міліціантів, зокрема з спецпідрозділу «Беркут», було брутально розігнано мирний громадський євромайдан «Чернігів обирає ЄС!»
Під час знесення євромайдану Станіслав облив себе 5 літрами бензину, намагаючись на знак протесту здійснити самоспалення, за що і був затриманий беркутівцями. Останні написали до міліції заяву про підозру скоєння активістом євромайдану замаху на їх життя.
Міліція ж, як потім з’ясувалося, обмежилася лише складанням протоколу про адміністративне правопорушення за дрібне хуліганство по статті 173 КпАП України, тобто нецензурну лайку в громадських місцях, образливе чіпляння до громадян та інші подібні дії, що порушують громадський порядок і спокій громадян.         
Разом із засіданням суду (11:00) відбудеться акція "Вимагаємо безумовного звільнення політв’язнів!". Акція розпочнеться біля приміщення Деснянського районного суду. Після розгляду справи громадського активіста Тавлуй С.В. відбудеться мирна хода по Проспекту Перемоги до УМВС в Чернігівській області. Біля цієї будівлі відбудеться мітинг, під час якого учасники акції "подякують" Михайлику О.Г. та Гребенюку Е.М. за брутальний розгін мирних демонстрантів 25 листопада 2013 року.

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.