Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 22:53:17

Літературні читання та презентація програми фестивалю "Гоголівка"

09.02.2014   14:00Агенцiя

Літературно-мистецьке об’єднання “Гоголівка” 9 лютого 2014 року о 14 годині 00 хвилин “прилетить” до книгарні “Інтермеццо”, щоб показати чернігівцям нащо здатна Ніжинська школа поезії. Учасниками “десанту” стануть як метри пера, так і ті, що розпочинають свій шлях в літературній творчості. Зокрема відома поетеса, член національної спілки письменників України, редактор дитячого журналу “Крилаті” Тетяна Винник; керівник Літературної студії Ніжинського державного університету, поет Олександр Гадзінський, самобутній поет Володимир Гільчук; письменниця, авторка поетичної збірки “Мій незавершений дотик” Дарка Москаленко; літстудійці Катруся Сафригіна, Мирослава Годунок, Михайло Ломоносов, Роман Шабал та інші.

На читаннях буде також представлена програма цьогорічного літературно-мистецького фестивалю “Гоголівка”, що проходитиме в травні.

Літературно-мистецьке об’єднання створене минулого року з метою об’єднання творчої молоді в Ніжині.

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.