Володимир Шовкошитний в Чернігові
Запрошуємо 6 лютого о 14:00 годині в читальний зал Центральної міської бібліотеки ім. М.М. Коцюбинського
на творчу зустріч з поетом, прозаїком, публіцистом, членом НСПУ, народним депутатом України І скликання, ліквідатором наслідків аварії ЧАЕС, президентом Міжнародної організації “Союз Чорнобиля” з 1990 до 2003 року, доктором філософії в галузі політології. Автором багатьох книжок, найновішими з яких є збірка поезій “Торкнутися небес” і роман "Кров свята"
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57
Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.
12 березня: цей день в Україні і світі 08:54
День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression
«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08
Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.