Флеш-моб "Перехрестя"
Мета – актуалізація, серед жителів м. Чернігова, проблему політичних в’язнів Банкової.
Основне повідомлення флеш-мобу – "Вимагаємо безумовного звільнення усіх політв’язнів!"
Дата проведення – 09 лютого 2014 року з 12:30 до 13:00
Учасники – 50 активістів та представників ГО м. Чернігова (групи по дві людини)
Заходи в рамках акції:
а) Формування 25 груп по два активісти в кожній;
б) Розподілення груп по 25 основним перехрестям та людним місцям м. Чернігова;
в) Закуплення 25 листів ватману та маркери;
г) Виготовлення 25 плакатів "Вимагаємо безумовного звільнення усіх політв’язнів!";
д) Проведення 09 лютого 2014 року флеш-моб. Сфотографувати на мобільні телефони.
е) 09 лютого 2014 року о 13:30 збори в офісі ЦПМ "Апельсин" та поділитися враженнями.
є) 09 лютого 2014 року, на протязі дня, викладення фото флеш-мобу на сторінках соціальних мереж "Вконтакті", "Facebook".
Місця дислокацї груп:
1. Залізничний/автовокзал/ринок "Привокзальний" вокзал (1 група):
2. Перехрестя "Танк" (2 групи):
3. Тролейбусна запинка "Шерстянка" (1 група):
4. Тролейбусна зупинка "Інститут геологорозвідки" (1 група)
5. Перехрестя вул. Репкінська – Любецька (1 група)
6. Перехрестя Проспект Миру – вул. Щорса "Акваріум" (2 групи)
7. Перехрестя Бойова – 50 років ВЛКСМ (2 групи)
8. Перехрестя вул. 1 травня – Рокосовського "Вена" (2 групи)
9. Перехрестя 5-ть кутів (1 група)
10. Перехрестя Проспект Миру – Проспект Перемоги "Україна" (2 групи)
11. Зупинки Центрального ринку (1 група)
12. Перехрестя вул. Рокосовського – Доценко "гірка" (1 група)
13. Перехрестя вул. Рокосовського – 50 років СССР "ринок Нива" (2 групи)
14. Перехрестя вул. Рокосовського – Шевченка "Політех" (2 групи)
15. Красний міст (1 група)
16. Палац урочистих подій "ЗАГС" (1 група)
17. Вал – Історичний факультет "в'їзд до м. Чернігова" (1 група)
18. Обладміністрація "Барикада" (1 група)
19. Кінотеатр ім. Щорса (1 група)
Координатор флеш-мобу Станіслав Тавлуй 063-8179324
Слава Україні!
Останні новини Чернігівщини
Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38
21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.
ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16
21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.
Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32
У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.
У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45
Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).
Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17
Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.