Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 12 серпня, 18:39:30

Законодавство а сфері поводження з відходами обговорять на засіданні за "круглим столом"

05.02.2014   11:00Агенцiя

5 лютого об 11:00 заплановано проведення засідання за «круглим столом» з питань особливостей оформлення документації для отримання дозволів на розміщення відходів, затвердження лімітів на утворення та розміщення відходів.
Засідання за «круглим столом» спрямоване на висвітлення основних вимог природоохоронного законодавства в сфері поводження з відходами, стану поводження з твердими побутовими відходами в області. Будуть розглянуті питання, що хвилюють громадськість.
Засідання проводиться керівництвом та спеціалістами Департаменту екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації, та відбудеться в залі засідань Департаменту за адресою: м. Чернігів вул. Малясова, 12, ІІІ поверх.
До участі в засіданні за «круглим столом» запрошуються: суб’єкти підприємницької діяльності, представники громадських організацій, органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування, регіональних, місцевих ЗМІ та всі бажаючі.
Питання до засідання надавати за тел.: (04622) 4-21-76, або на електронну адресу: press@eco23.gov.ua
 

Останні новини Чернігівщини

Здоров’я працівників та безпечні умови праці – у фокусі діалогу з бізнесом 13:15

Безпечне робоче середовище — це не лише вимога законодавства, а й важлива складова відповідального ведення бізнесу.

Для лікарень області надійшли ліки та спецобладнання від благодійників на майже два мільйони гривень 12:54

Наприкінці липня у Чернігівську область доставлено велику партію медикаментів, ортопедичних виробів та сучасного високотехнологічного устаткування.

У Чернігівському медичному центрі сучасної онкології встановлюють третій лінійний прискорювач 12:12

Цей апарат дасть змогу охопити ще більше пацієнтів. Лінійний прискорювач дозволяє проводити високоточну променеву терапію, що в рази збільшує шанси онкохворих на одужання.

На Чернігівщині продовжують реалізацію проєкту щодо підтримки дітей полеглих захисників та захисниць 11:45

Днями у Чернігові відбулася робоча нарада під головуванням заступника голови Чернігівської ОДА Івана Ващенка щодо реалізації проєкту підтримки дітей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Ініціатива започаткована ПрАТ «Авіакомпанія «Українські вертольоти».

За місяць обов’язкової евакуації з прикордоння Чернігівщини виїхала понад сотня осіб 11:14

З 1 липня цього року, відколи оголошено обов’язкову евакуацію з 19 населених пунктів області, евакуйовано 101 людину, зокрема 30 дітей і 9 маломобільних громадян.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини