Установче засідання ради обласної організації "Майдан"
14 січня, на Новий рік, у Чернігові будуть структуровані справи об'єднання "Майдан" - в центрі профспілок пройде установче засідання ради обласної організації.
Зібрання має визначити напрямки роботи ВО "Майдан" в області, обрати президію обласної організації. До неї мають ввійти представники партій та громадськості, які готові працювати на відставку режиму і зміну системи влади в Україні.
Оргкомітет організації, який з грудня 2013 року працює в складі обласного штабу національного спротиву, запропонував персональний склад координаційної ради обласної організації у кількості 28 осіб. Після оголошення на євромайдані пропонованого списку одне прізвище на вимогу мітингуючих було викреслено.
Журналістів чекаємо за адресою - вулиця Шевченка, 105,а, ІІ поверх о 13 годині.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові психологи Національної поліції, ДСНС та відомчої медустанови організували для поранених бійців сеанс глинотерапії 11:39
У складний період випробувань кожна людина потребує відновлення – фізичного, морального та духовного. А особливо це важливо для наших поранених захисників, які щодня стикаються зі стресовими ситуаціями та високим рівнем психологічного навантаження.
65 дітей із Чернігівщини відвідали музичні табори в Латвії 11:35
У Чернігівському професійному музичному коледжі імені Л.М. Ревуцького з дітьми, яким організували поїздки до Латвії, зустрілися міністерка закордонних справ Латвійської Республіки Байба Браже та начальник ОВА В’ячеслав Чаус. Присутній також Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Андрейс Пілдеговічс.
SUN4Ukraine стартує: перша установча зустріч українських та європейських міст за участю Чернігова 11:34
Партнерська програма SUN4Ukraine офіційно стартувала минулого тижня у Мюнхені, об’єднавши 12 українських флагманських муніципалітетів із європейськими містами, що беруть участь у місії ЄС «Кліматично нейтральні та розумні міста».
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:32
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
27 листопада: цей день в Україні і світі 09:31
День 1373 Російська агресія - Day 1373 Russian aggression