Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 16 липня, 17:30:41

Засідання Громадської ради при облдержадміністрації

21.12.2011   16:00Агенцiя

21 грудня об 16:00 в залі № 1 облдержадміністрації (вул. Шевченка, 7, м. Чернігів) відбудеться засідання Громадської ради при облдержадміністрації.
Прохання надати до 20 грудня 2011 року на ел. адресу uvp@cg.ukrtel.net з поміткою “Громадська рада” пропозиції:
· до плану роботи Громадської ради на 2012 рік,
· до проектів плану заходів з реалізації ініціативи “Партнерство "Відкритий Уряд“”, обласної програми сприяння розвитку інститутів громадянського суспільства на 2012-2015 роки “ЧЕРНІГІВСЬКА ГРОМАДА”.

Проект порядку денного засідання:
1. Про виконання доручень голови облдержадміністрації щодо активізації співпраці облдержадміністрації з ІГС та забезпечення участі Громадської ради у формуванні та реалізації державної та регіональної політики
2. Про роботу комітетів Громадської ради у 2011 році та пропозиції до плану роботи Громадської ради на 2012 рік.
3. Пріоритети впровадження в Україні Ініціативи Партнерство “Відкритий Уряд”: проект плану заходів з реалізації ініціативи.
4. Проект обласної програми сприяння розвитку інститутів громадянського суспільства на 2012-2015 роки “ЧЕРНІГІВСЬКА ГРОМАДА”.
5. Пропозиції експертної групи Громадської ради з вивчення питання підвищення тарифів на проїзд у Чернігівському міському громадському транспорті:
· щодо її перейменування на експертну групу з дослідження транспортної системи м. Чернігова та Чернігівської області;
· щодо запровадження Порядку відбору ІГС до складу конкурсного комітету для проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування.

Останні новини Чернігівщини

Одужали ще 13 хворих на коронавірус. Нових не виявлено

Одужали ще 13 хворих на коронавірус. Нових не виявлено 11:53

За даними Управління охорони здоров’я облдержадміністрації, протягом минулої доби не зафіксовано нових лабораторно підтверджених випадків інфікування COVID-19.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:31

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Білоруси із знижкою 19% залишили спаринг-партнерів ні з чим на трасі М-01

Білоруси із знижкою 19% залишили спаринг-партнерів ні з чим на трасі М-01 11:17

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області уклала договір з «ДСТ№ 2, г. Гомель» на поточний середній ремонт дороги державного значення М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі вартістю 93,90 млн гривень. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Припинено діяльність центру з мінімізації податків

Припинено діяльність центру з мінімізації податків 10:46

Співробітники податкової міліції у взаємодії з прокуратурою Чернігівської області припинили діяльність міжрегіонального центру з мінімізації податків, який був розташований у м. Києві та надавав послуги підприємствам реального сектору економіки в частині формування незаконного податкового кредиту та переведення безготівкових коштів у готівку.

Чернігівським рибоохоронним патрулем за тиждень викрито 20 порушень Правил рибальства

Чернігівським рибоохоронним патрулем за тиждень викрито 20 порушень Правил рибальства 10:40

За тиждень з 8 по 15 липня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 20 порушень Правил рибальства. Так, складено 12 протоколів за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову) та вісім протоколів - за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил рибальства).