Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 червня, 10:09:23

Семінар-нарада з начальниками служб у справах дітей

28.11.2013   10:00Агенцiя

Семінар-нарада з начальниками служб у справах дітей райдержадміністрацій, Ніжинської, Прилуцької міських рад, Деснянської, Новозаводської районних у м. Чернігові рад: про реалізацію Указу Президента України від 22.10.2012 № 609/2012 “Про Національну стратегію профілактики соціального сирітства на період до 2020 року”.
Проводить Служба у справах дітей облдержадміністрації. Інститут післядипломної педагогічної освіти ім. К.Д.Ушинського (м. Чернігів, пров. Коцюбинського, 4).
Початок 28.11 о 10:00.

Останні новини Чернігівщини

Польська музика у Чернігівському філармонійному центрі 10:06

Польська музика звучала 14 червня 2026 року у залі Чернігівського обласного філармонійного центру.

Поліція Чернігівщини отримала новітні криміналістичні лабораторії 09:50

Учора поліцейські отримали три сучасні мобільні криміналістичні лабораторії, оснащені високотехнологічним обладнанням для роботи безпосередньо на місцях подій.

Поліція Чернігівщини упродовж вихідних розшукала трьох зниклих підлітків 09:19

Вихідними до поліції надійшли повідомлення про зникнення трьох хлопців, двоє з них — рідні брати. На щастя, з дітьми все гаразд, їх оперативно розшукали.

16 червня: цей день в Україні і світі 08:39

День 1572 Російська агресія - Day 1572 Russian aggression

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 17:47

За підрахунками служби зайнятості, з початку року (січень-травень)статус безробітного мали 8 тисяч мешканців області.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини