Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 листопада, 02:42:52

Благодійний вечір моди у Чернігові

23.11.2013   16:00Агенцiя

Есть в Чернигове необычная школа. И хотя в ней 76 учеников, в школе очень тихо.
В ней потрясающе тихо. Это школа для глухих детей.
Но дети есть дети. Младшая детвора искренне верит в чудеса, а старшие хоть уже и стали реалистами, накануне зимних праздников втайне ждут, что Святой Николай осуществит их детскую мечту. Дети рисуют свою мечту, рисуют небольшие подарочки, так желанные их детским сердцам…
А у нас, взрослых успешных людей, есть удивительная возможность стать Посланником Святого Николая и подарить ребенку его мечту... Хоть на один вечер стать Творцом детской сказки.
Такую возможность с красивыми благородными целями организовывает Черниговский клуб международной женской организации «Сороптимисток»
23 ноября в Чернигове впервые проводится БЛАГОТВОРИТЕЛЬНЫЙ ВЕЧЕР МОДЫ!
В программе вечера, который начнется в 16 часов, по адресу: ул. Шевченко, 105А: показ моделей черниговских мастеров,
демонстрация роскошного женского белья из Франции, ювелирных украшений из Швеции, консультации профессионального стилиста из Модного дома Florange. Общение с интересными людьми, «живая» музыка, вкусные угощения...Будет праздник! Праздник для людей, чьи сердца отзываются на помощь обездоленным детям.
Стоимость Входной карты Благотворителя - 100 грн.
На деньги, вырученные от продажи входных карт на Благотворительный вечер моды, будут приобретены подарки для учеников спецшколы ко дню Святого Николая.

Останні новини Чернігівщини

Поліція розслідує обставини ДТП з травмованими в Корюківському районі 19:48

Сьогодні, близько 8-ї ранку, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Грем’яч неподалік села Дягова сталася дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої постраждали люди.

 Потужні гучномовці та можливість роботи у разі відсутності електропостачання: у Чернігові з’явиться модернізована система оповіщення населення

Потужні гучномовці та можливість роботи у разі відсутності електропостачання: у Чернігові з’явиться модернізована система оповіщення населення 18:44

Про це розповів директор Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської ОДА Сергій Болдирев під час брифінгу в медіацентрі ОВА.

Future Perfect – національна програма з популяризації англійської мови в Україні 15:33

Програма передбачає впровадження англійської мови у різних сферах діяльності, а також продукти та сервіси, що допоможуть вивчити англійську в зручному та доступному форматі. Перші з них — платформа Empower та платформа для вивчення мов Promova.

Компенсація за пошкоджене чи знищене нерухоме майно громадянина не оподатковується

Компенсація за пошкоджене чи знищене нерухоме майно громадянина не оподатковується 14:42

Не оподатковується дохід громадянина, отриманий як компенсація за пошкоджене чи знищене нерухоме майно відповідно до Закону № 2923-IX «Про компенсацію за пошкодження та знищення окремих категорій об’єктів нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України, та Державний реєстр майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України» (далі – Закон № 2923).

«Кроки до допомоги»: чернігівські поліцейські долучилися до акції з протидії домашньому насильству 11:04

В рамках міжнародної акції «16 днів проти насильства» поліцейські Чернігівського райуправління проводять інформаційно-профілактичні заходи з містянами. Вони мають на меті підвищити рівень обізнаності чернігівців з алгоритмами захисту від домашнього насильства.