Мандрівний фестиваль КІНОМЕДІА
Унікальний фестиваль короткометражного кіно УКРАЇНСЬКОГО виробництва.
«Кіномедіа» – некомерційний кінофестиваль про принципи роботи газетярів, репортерів, телеведучих, практиків PR і інших, хто пише, знімає, розповідає та творить у сфері медіа. Вперше фестиваль відбувався у 2010 році, відтоді проводиться щорічно.
Мета фестивалю – підтримати правильне сприйняття ролі медіа як важливого елементу демократичного суспільства, розуміння важливості існування незалежних об’єктивних ЗМІ. Оскільки вони кожному надають змогу свідомо ухвалювати важливі рішення та не бути маріонеткою у світі інформації та пропаганди. Також кінофестиваль спрямований на розкриття та підтримання нових режисерських талантів в Україні.
Організатором фестивалю «Кіномедіа» є Незалежна Асоціація телерадіоМовників (НАМ).
Координатори в Чернігові - ЧОМГО "Світанок" http://vk.com/ngo_sunrise та Кіноклуб "Рівний рівному сві відкриває" http://vk.com/rivniy_rivnomu
Місце проведення: вул. Доценко, 26-а, клуб за місцем проживання "Фортуна"
Початок: 28 листопада о 18:00
Останні новини Чернігівщини
Вчинив підрив вибухівки на замовлення: поліція повідомила про підозру зловмиснику, причетному до вибуху в Чернігові 19:00
В ході документування з викриття причетних до підпалів і вибухів у Чернігові, поліцейські управління карного розшуку та слідчі слідчого управління обласної поліції встановили причетність мешканця Дніпропетровщини до підриву вибухівки на території приватного будинку.
Простір довіри без бар’єрів: у Прилуках діє Центр ментального здоров’я 18:56
Турбота про внутрішній стан в умовах сьогодення стала такою ж важливою, як і фізична безпека.Комплексну психосоціальну підтримку жителі Прилуцької громади можуть отримати в Центрі ментального здоров’я, що функціонує на базі центральної міської лікарні.
Екскаватори, бульдозери та навантажувачі на службі громади: масштабна допомога від Японії 18:53
Автопарк комунальної техніки Чернігова поповнився сучасними екскаваторами, фронтальними навантажувачами та бульдозерами. Ці машини не просто оновлюють парк, а суттєво підвищують здатність міських підприємств виконувати роботи з благоустрою, ремонту та обслуговування інфраструктури.
Надзвичайні події в області за останню добу 13:31
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Чотири маршрути можуть припинити роботу: місто звернулося до МВА 10:39
10 лютого 2026 року перевізник ТОВ «Епітранс» офіційно повідомив управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку Чернігівської міської ради про намір з 1 березня 2026 року припинити обслуговування автобусів на маршрутах №20, 22, 29 та 31.