Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 лютого, 06:11:34

У Прилуках писатимуть "Послання пам'яті" до нащадків

20.11.2013   11:00Агенцiя

У середу, 20 листопада, о 11:00 біля меморіального знаку "Жертвам комуністичних репресій" (на території Собору Різдва Пресвятої Богородиці) розпочнеться акція "Послання пам'яті", яка стане складовою загальнонаціонального вшанування пам'яті жертв Голодомору-геноциду 1932-1933 років. Напередодні 80-ї річниці Голодомору громадські активісти розгорнуть полотно, на якому всі охочі зможуть залишити своє послання до людей, що через двадцять років вшановуватимуть соті роковини трагедії Голодомору .
Аналогічні акції уже відбулися в інших містах України, зокрема Києві, Львові, Черкасах, Луцьку, Івано-Франківську, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі та Сумах. Усі полотна буде передано в столицю, де їх символічно об'єднають 23 листопада в Українському Домі. В День пам'яті жертв Голодомору, цей банер, що складатиметься з багатьох частин і матиме довжину понад 20 метрів, можна буде побачити під час жалобних заходів на пагорбі біля Національного музею "Меморіал пам'яті жертв Голодоморів в Україні".
Акція відбудеться в рамках кампанії, організованої Громадським комітетом пам'яті жертв Голодомору-геноциду 1932-1933 років в Україні. Напередодні Комітет звернувся до територіальних громад з проханням написати послання до нащадків, яким випаде обов'язок вшановувати соті роковини трагедії. Таке прохання отримали усі села та міста України, представники яких привезуть листи до Києва 23 листопада. Послання зі всієї України стануть сторінками нового тому Національної книги пам'яті.

Контактний телефон:
063 738 76 53 (о. Віталій Юрочко)
 

Останні новини Чернігівщини

Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22

26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.

«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18

«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.

Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12

Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.

Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52

У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.

27 лютого: цей день в Україні і світі

27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50

День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини