Зустріч з майбутніми абітурієнтами вищих військових навчальних закладів Служби безпеки України
17 грудня з 10:00 до 13:00 в Управлінні СБ України в Чернігівській області за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 28 відбудеться зустріч з майбутніми абітурієнтами вищих військових навчальних закладів Служби безпеки України - Національної академії Служби безпеки України у м. Києві та Інституту підготовки юридичних кадрів для СБУ Національного університету “Юридична академія України ім. Ярослава Мудрого” у м. Харкові.
Запрошуються юнаки та дівчата віком від 17 до 21 року, випускники загальноосвітніх навчальних закладів з повною середньою освітою та навчальних закладів І та ІІ рівнів акредитації, військовослужбовці строкової служби або особи, які мають її досвід, із стажем роботи в установах, на підприємствах та в організаціях.
Телефон для довідок - 655-425
Останні новини Чернігівщини
«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18
«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.
Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12
Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.
Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52
У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.
27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50
День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression
Житель Ніжинщини, підозрюваний у вбивстві знайомого, перебуватиме під вартою 14:47
За процесуального керівництва прокурорів Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 33-річному жителю Ніжинського району в умисному вбивстві (ч. 1 ст. 115 КК України).