Відкриття проекту "Кіноклуб "Телеспектакль"
17 листопада в 15.00 в Чернігівській центральній бібліотеці ім. М.Коцюбинського (вул. Кирпоноса, 22) відбудеться відкриття нового проекту «Кіноклуб «Телеспектакль»». Організатори: обласний навчально – методичний центр культури і мистецтв, бібліотека ім. М.Коцюбинського та «Театр – 23». За мету кіноклуб ставить перед собою удосконалення знань з театрального мистецтва, вивчення української та світової драматургії під час перегляду та обговорення спектаклів.
Запрошуємо учасників та керівників аматорських театральних колективів на перший перегляд спектаклю.
Довідки за телефоном: 093 92 657 66.
Останні новини Чернігівщини
Засуджено мешканця Чернігівського району за вчинення шахрайських дій під приводом продажу програмного забезпечення 10:28
За публічного обвинувачення прокурорів Козелецької окружної прокуратури судом визнано винним раніше судимого 37-річного мешканця Чернігівського району за фактом заволодіння ним чужими грошовими кошами шляхом обману. Вироком суду чоловіка засуджено до штрафу у сумі 34 тис. грн.
Польська музика у Чернігівському філармонійному центрі 10:06
Польська музика звучала 14 червня 2026 року у залі Чернігівського обласного філармонійного центру.
Поліція Чернігівщини отримала новітні криміналістичні лабораторії 09:50
Учора поліцейські отримали три сучасні мобільні криміналістичні лабораторії, оснащені високотехнологічним обладнанням для роботи безпосередньо на місцях подій.
Поліція Чернігівщини упродовж вихідних розшукала трьох зниклих підлітків 09:19
Вихідними до поліції надійшли повідомлення про зникнення трьох хлопців, двоє з них — рідні брати. На щастя, з дітьми все гаразд, їх оперативно розшукали.
16 червня: цей день в Україні і світі 08:39
День 1572 Російська агресія - Day 1572 Russian aggression